logo iszczecinek.pl

Polecamy W czasie jazdy zapaliło się auto. Kierowca uciekł! Wodna niespodzianka od Mureny Wiadukt w remoncie. Utrudnienia w ruchu Poseł Lubczyk poparł Daniela Raka. Jakub Hardie-Douglas kandydatem do Sejmiku [WIDEO] Wielka ławka pojawiła się na środku ronda Piłsudskiego Polecamy

BARWICE: Dzień Sportu na Orliku

14.09.2017 20:55
A A A
Zdjęcie do artykułu BARWICE: Dzień Sportu na Orliku
fot. Grzegorz Tomaszewicz

10 września na kompleksie boisk sportowych w Barwicach odbył się Dzień Sportu na Orliku. Udział wzięli zawodnicy z najmłodszych grup młodzieżowych Błoni Barwice i ich rodzice oraz dzieci, które nie są zrzeszone w klubie. Rodzice upiekli ciasta, przygotowali poczęstunek, a także byli gospodarzami imprezy. Całość poprowadził trener Błoni Barwice będący również animatorem na Orliku Jacek Noga wraz z asystentem Maćkiem Kondratowiczem.

Zabawy rozpoczęto od wspólnej rozgrzewki, następnie były konkurencje, m.in. „Myśliwy”, „Strażnicy i łowcy”, konkurs strzałów na małe bramki na czas. Zarówno zwycięzcy jak i przegrani otrzymywali słodki upominek. Dodatkowo do dyspozycji uczestników była ogromna, sportowa zjeżdżalnia firmy Aga-Toma. Wielkim wydarzeniem podczas Dnia Sportu była niewątpliwie prezentacja młodych zawodników – rocznik 2010 i młodsi. Ubrani w stroje klubowe byli wyczytywani, następnie wprowadzani na płytę boiska oklaskami zgromadzonych osób. Po wspólnych zdjęciach rozgrywane były mecze, w których bardzo chętnie brali udział również rodzice. Zabawa była naprawdę super.

Serdeczne podziękowania za wsparcie imprezy dla Urzędu Miejskiego w Barwicach, trenerowi Jackowi Nodze oraz asystentowi Maćkowi Kondratowiczowi za świetną organizację i prowadzenie, firmie Aga-Toma za nieodpłatne użyczenie zjeżdżalni, rodzicom za przygotowanie poczęstunku i wspaniałą zabawę.       

Prezes MGLKS Błonie Barwice
Grzegorz Tomaszewicz

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region