logo iszczecinek.pl

Polecamy PiS obcina pensje włodarzom. Burmistrz Szczecinka też zarobi mniej Kąpieliska nad Trzesieckiem już czynne. Woda zdatna do kąpieli Jak to Mahonek z Parsęcka gwiazdą internetu został… Strefa Kibica wypełniona po brzegi, tylko zwycięstwa brak [WIDEO] Pijany kierowca busa potrącił rowerzystę [WIDEO] Polecamy

80 kartonów odzieży i pościeli przed świętami trafiło do Ośrodka Pomocy Społęcznej w Grzmiącej

11.04.2017 12:54
A A A
Zdjęcie do artykułu 80 kartonów odzieży i pościeli przed świętami trafiło do Ośrodka Pomocy Społęcznej w Grzmiącej
fot. Starostwo Powiatowe w Szczecinku

80 kartonów pełnych odzieży i pościeli przekazane zostało na potrzeby Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grzmiącej. Wszystko za sprawą Przewodniczącego Ewangelicznego Związku Braterskiego w R.P  – St. Prezbitera Ludwika Skworcz.

Jest  to człowiek, który od lat angażuje się w akcje charytatywne, spiesząc z pomocą tym którzy potrzebują jej najbardziej. W sposób szczególny jego sercu bliskie są dzieci.

Święta Wielkiejnocy to czas wyjątkowy, kiedy powinniśmy dostrzec drugiego człowieka. St. Prezbiter Ludwik Skworcz jak zwykle pamiętał o najuboższych. Ewangeliczny Związek Braterski otrzymał od swoich współwyznawców z Niemiec 150 kartonów odzieży i pościeli i część z nich trafiła do Grzmiącej.

Piotr Rozmus

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region