logo iszczecinek.pl

Polecamy Co dalej ze szkołą w Gwdzie Wielkiej? [WIDEO] Piłkarze MKP Szczecinek przygotowują się do rundy wiosennej Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Polecamy

2 promile i dwie wywrotki na skuterze

05.07.2018 08:31
A A A
Zdjęcie do artykułu 2 promile i dwie wywrotki na skuterze
fot. Gazeta Szczecinecka

Dwa promile miała we krwi motorowerzystka, która próbowała skuterem jechać ulicami Białego Boru. Alkohol sprawił, że kobieta nie była w stanie opanować jednośladu. Motorowerzystka została zatrzymana przez inne kobiety.

Wszystko działo się w środę wieczorem niedaleko przejazdu kolejowego przy ul. Dworcowej. Kobiety jadące samochodem zauważyły leżący skuter i kobietę, która go próbuje podnieść. Kiedy zatrzymały się i zapytały czy potrzebuje pomocy, motorowerzystka wsiadła na skuter i odjechała. Po kilkudziesięciu metrach ponownie się przewróciła. Tym razem kobiety z samochodu powiadomiły policję i pilnowały motorowerzystkę aż do przyjazdu patrolu. Okazało się, że motorowerzystka jest pijana.

Motorowerzystce podczas wywrotek nic się nie stało. Została zatrzymana. Za jazdę pod wpływem alkoholu odpowie przed sądem.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region