logo iszczecinek.pl

Polecamy W poniedziałek strajk ostrzegawczy kierowców PKS Główna wygrana w Mini Lotto padła w Szczecinku Kolejny pijany kierowca ciężarówki na ulicach Szczecinka. Miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów Polecamy

104 km/h w terenie zabudowanym. Stracił prawko, dostał mandat i punkty

23.01.2019 12:34
A A A
Zdjęcie do artykułu 104 km/h w terenie zabudowanym. Stracił prawko, dostał mandat i punkty
fot. iszczecinek.pl

Kierujący osobowym volkswagenem stracił prawo jazdy na trzy miesiące, za niedostosowanie prędkości jazdy do obowiązującego ograniczenia w terenie zabudowanym. 20–latek przekroczył dozwoloną prędkość o 54 km/h.

-Policjant z Ogniwa Ruchu Drogowego szczecineckiej komendy zatrzymał do kontroli drogowej w miejscowości Stary Chwalim, 20-letniego kierującego osobowym pojazdem marki VW Passat. Mieszkaniec gminy Grzmiąca w terenie zabudowanym jechał z prędkością 104 km/h – informuje mł. asp. Anna Matys, oficer prasowy KPP Szczecinek. -Kierujący najwyraźniej zapomniał, że według obowiązujących przepisów, kiedy na obszarze zabudowanym dopuszczalna prędkość przekroczona zostanie o więcej niż 50 km/h, obligatoryjnie zatrzymywane jest prawo jazdy na trzy miesiące – dodaje.

Mężczyzna zgodnie z przepisami został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych i otrzymał 10 punktów karnych, co gorsza w związku z przekroczeniem prędkości o 54 km/h kierującemu zatrzymano prawo jazdy.

KPP Szczecinek

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region