logo iszczecinek.pl

Polecamy Kolejny pirat drogowy stracił prawko Co dalej ze szkołą w Gwdzie Wielkiej? [WIDEO] Piłkarze MKP Szczecinek przygotowują się do rundy wiosennej Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Polecamy

Stadion lekkoatletyczny wkrótce zapełni się sportowcami

09.01.2019 18:16
A A A
Zdjęcie do artykułu Stadion lekkoatletyczny wkrótce zapełni się sportowcami
fot. iszczecinek.pl

Stadion lekkoatletyczny w Szczecinku wkrótce powinien zapełnić się sportowcami. Obiektem od czerwca ubiegłego roku zarządza Zespół Szkół nr 6 im. Stanisława Staszica, który już dziś zaprasza kluby sportowe do korzystania z obiektu. Szkoła opracowuje obecnie strategię funkcjonowania obiektu, tak aby w pełni wykorzystać stadion.

-Zależy nam przede wszystkim na tym, aby na stadionie odbywały się różne imprezy sportowe o zasięgu lokalnym i krajowym –mówi Joanna Buzała, dyrektorka szkoły, która już dziś zaprasza na spotkanie wszystkich trenerów zespołów i klubów sportowych, które odbędzie się 23 stycznia o godzinie 19:00. Podczas spotkania ustalone zostaną szczegóły dotyczące korzystania z obiektu i jego regulaminu. W spotkaniu będzie również uczestniczył starosta Krzysztof Lis.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Programy Samorządowe