logo iszczecinek.pl

Polecamy 40-centymetrowe dziury na parkingu Działacze Terry wręczyli ministrowi środowiska pismo. Co w nim było? Tak będą wyglądały wypożyczalnie rowerów Innowacyjny system ochrony powietrza w Kronospan Polecamy

Sz... czyli tydzień w mieście [WIDEOBLOG]

04.09.2016 18:48
A A A
Zdjęcie do artykułu Sz... czyli tydzień w mieście [WIDEOBLOG]
fot. screen YouTube

Ironia sarkazm i satyra skruszyły nie jeden mur. Mój blog przedstawia mój punkt widzenia. Jest całkowicie nie obiektywny i nie do końca poważny.

Uważam, że jako były wyborca lokalnej PO mam prawo a nawet święty obowiązek uwidaczniać i krytykować sprawy, z którymi się nie zgadzam. To małe miasto i wszyscy wiemy jaki jest stopień tzw. „prywaty”. Interes publiczny jest zbyt blisko interesów prywatnych a transparentność w zarządzaniu miastem zeszła na daleki plan. Hasła: „uczciwie”, „zgodnie z etyką” czy po prostu „fair” zostały zastąpione hasłem „prawo nie zostało złamane” a to z kolei raczej kojarzy mi się z grupą „naciągaczy w białych kołnierzykach”. Podkreślam „kojarzy mi się” a nie „jest tak na 100%” bo nikogo za rękę nie złapałem. Nie jest też moją rolą prowadzić dochodzenia, zbierać dowody a już z pewnością nie będę pisał donosów.

Uważam, że władze samorządowe są po to żeby skromnie stać z boku i tworzyć warunki. 

Zapraszam do oglądania wszystkich bez względu na poglądy.

Maciej Lechowicz

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Opinie