logo iszczecinek.pl

Polecamy W poniedziałek strajk ostrzegawczy kierowców PKS Główna wygrana w Mini Lotto padła w Szczecinku Kolejny pijany kierowca ciężarówki na ulicach Szczecinka. Miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów Polecamy

Mało modne zasady dietetyczne [BLOG]

30.01.2019 20:21
A A A
Zdjęcie do artykułu Mało modne zasady dietetyczne [BLOG]
fot. unsplash.com

  BLOG  

Zapraszamy do lektury artykułów o zdrowiu szczecineckiej pani dietetyk, Eweliny Wieczorek.

Ostatni artykuł z serii o pełni zdrowia i harmonii. 

Ty też możesz być zdrowy! Wystarczą 4 zasady

Obserwując moich klientów i nie tylko ich, wyciągając wnioski z mojej kilkunastoletniej pracy zawodowej, jak również doświadczając osobiście wpływu różnych zasad żywieniowych na moje życie, mogę śmiało stwierdzić, że cztery zasady, o których przeczytałeś w poprzednich artykułach, są najistotniejsze. Śmiało można stwierdzić, że niespożywanie cukru (poza cukrem naturalnie występującym w roślinach), jedzenie wartościowo, lecz mniej kalorycznie, wydłużenie przerw pomiędzy posiłkami oraz zaufanie swojej intuicji - na początek w zupełności wystarczą.

Powyższe zasady są dziś mało modne. Na żywieniu znają się wszyscy. Być może też zastanawiasz się, co z innymi teoriami i wskazaniami, takimi jak na przykład niełączenie czegoś z czymś, wykluczenie soli z diety, picie 2,5l wody, niepicie mleka, niejedzenie pszenicy i tak dalej. Odpowiadam: Mniej istotne.

Jeżeli wprowadzisz w życie te 4 zasady, przestaniesz zastanawiać się nad czymkolwiek więcej. Organizm sam dojdzie do równowagi. Możesz mi nie wierzyć, ale zapewniam Cię, że tak właśnie będzie. Nic bardziej się nie liczy, niż posłuchanie tego, czego oczekuje od Ciebie Twoje ciało oraz rozumienie praw natury.

Owszem, jest coś jeszcze, ale to nie jest już stricte związane z jedzeniem. I o tym będziesz miał możliwość dowiedzieć się z następnych artykułów, do lektury których już dziś Cię zapraszam.

Wcześniejsze artykuły:
1. http://iszczecinek.pl/artykuly/opinie/zrozumienie-praw-natury-kluczem-do-pelni-zdrowia-blog
2. http://iszczecinek.pl/artykuly/aktualnosci/cukier-wy-rafinowana-uzywka-blog
3. http://iszczecinek.pl/artykuly/aktualnosci/az-5-posilkow-dziennie-blog

Ewelina Wieczorek
www.epicentrumzdrowia.pl
www.znanylekarz.pl/ewelina-wieczorek/dietetyk/szczecinek

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Opinie