logo iszczecinek.pl

Polecamy Jedno dziecko, jedno drzewo. Ruszył nowy projekt leśników [WIDEO] Burmistrz popiera nauczycieli. Miasto zapłaci za dni strajkowe Są dodatkowe środki dla osób niepełnosprawnych Polecamy

Tort czterech żywiołów powstanie w weekend w Szczecinku

20.07.2017 09:31
A A A
Zdjęcie do artykułu Tort czterech żywiołów powstanie w weekend w Szczecinku
fot. Art Piknik

Jednym z ciekawszych wydarzeń kulturalnych towarzyszących tegorocznej edycji Art Pikniku, będzie performens pod nazwą Tort Żywiołów, Darka Milińskiego.

Zważywszy na to, że jest to już V jubileuszowa edycja tego ciekawego eventu to i tort idealnie wpasowuje się w tę dużą kulturalną imprezę. Oczywiście tort będzie specyficzny i składający się z czterech części. Każda z części reprezentować będzie inny żywioł i namalowana zostanie przez różnych artystów.

Tort Żywiołów będzie na pewno ciekawym wydarzeniem artystycznym, a do udziału w nim Dariusz Miliński zaprosił Michała Bajsarowicza, malarza, grafika i rzeźbiarza, który namaluje wodę. Artysta będzie pracował przed CK ZAMEK, prace prowadzone będą w  niedzielę w godzinach od 10:00 do 13:00. Tomasz Lubaszka, popularny artysta malarz stworzy swoją część tortu zatytułowaną Ziemia na Mysiej Wyspie w sobotę od  11:00 do 16:00. Znana wszystkim Monika Paulina Kolosz-Perz wraz z Magdaleną Bosiacką - Machlus, wspólnie namalują żywioł ognia przy Wieża Bismarcka w sobotę od godziny 11:00 do 16:00, a Leon Kopala przedstawi swoją malarską wizję powietrza, nad którą prace rozpocznie w sobotę od 11:00 do 16:00.

Wszystkie żywioły pójdą w tegorocznej paradzie ulicznej spod Zamku na teren Ślusarni gdzie wieczorem odbędzie się wielki finał.

Zapraszamy wszystkich już w najbliższą niedzielę do Art Wioski gdzie tortem z mieszkańcami Szczecinka podzieli się Darek Miliński. po torcie zespół Banned Sauce zaprasza na jammsession  - Black Moon Party.

/ES/

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Kultura