logo iszczecinek.pl

Polecamy Jak mieszkańcy odbierają jarmark świąteczny? [SONDA] Za 178 mln remontują linię kolejową. Efekty już widać [WIDEO] Pomocna dłoń pracowników Kronospan Polecamy

"Przebudzenie" Piotra Rozmusa już 15 listopada. Autor pracuje już nad kolejną powieścią

04.10.2016 19:10
A A A
Zdjęcie do artykułu "Przebudzenie" Piotra Rozmusa już 15 listopada. Autor pracuje już nad kolejną powieścią

15 listopada ukaże się „Przebudzenie” Piotra Rozmusa. To trzecia książka szczecineckiego autora i jednocześnie druga część „Bestii”.

Również w połowie listopada ukażą się dodruki „Bestii” i „Kompleksu Boga”. Książki będą miały nowe okładki, których autorem jest jeden z najlepszych grafików w Polsce Darek Kocurek, tworzący okładki między innymi do książek Stephena Kinga.

Czytelnicy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z „Przebudzeniem”, a Piotr Rozmus stworzył zarys kolejnej, czwartej powieści.

-Tym razem będzie to kryminał mafijny. Historia układa się w głowie, ale nie chciałbym zdradzać szczegółów. Powiem tylko, że akcja toczyć się będzie w Szczecinie i częściowo w Szwecji. Chciałbym również wykorzystać fakt, że przez 8 lat pracowałem na statku, więc i na promie przynajmniej w jakiejś części chciałbym umiejscowić akcję – mówi autor.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Kultura