logo iszczecinek.pl

Polecamy Na Trzesiecku pojawiła się plama oleju [WIDEO] Wstrząsający film ukazujący długotrwałe zabijanie świń młotkiem [UWAGA BARDZO DRASTYCZNY FILM] Kronodrzewko, czyli ekologia przez zabawę Polecamy

Już w piątek spotkanie autorskie z Januszem Rautszko

16.06.2016 08:38
A A A
Zdjęcie do artykułu Już w piątek spotkanie autorskie z Januszem Rautszko
fot. archiwum

Już w najbliższy piątek (17 czerwca) o godz. 17:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Wyszyńskiego 34 będzie miało miejsce spotkanie autorskie z Januszem Rautszko, promujące jego najnowszą książkę "Aurus. Pies, który uwierzył, że jest człowiekiem".

Książką „Aurus. Pies, który uwierzył, że jest człowiekiem” jest to kontynuacja opowieści o Aurusie i Gai. Zawiera autentyczny, niezwykle przejmujący i wzruszający opis walki o życie Aurusa w trudnych dniach jego choroby, dotykający jednocześnie blisko czterech tysięcy wspólnie przeżytych z Nim dni. To opowieść o przyjaźni, radości życia, bezgranicznym zaufaniu i przepełnionych ogromną miłością relacjach pomiędzy człowiekiem i psem. To prawdziwa historia psa, który uwierzył, że jest człowiekiem… (J. Rautszko)

Książkę można nabyć w Wydawnictwie RED (tel. 694 136 749, [email protected]) oraz w Centrum Weterynaryjnym Max-Wet przy ul. Pilskiej 11 w Szczecinku). Serdecznie zapraszamy 17 czerwca, godz.17:00, MBP ul. Wyszyńskiego 34. Wstęp wolny.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Kultura