logo iszczecinek.pl

Polecamy Główna wygrana w Mini Lotto padła w Szczecinku Kolejny pijany kierowca ciężarówki na ulicach Szczecinka. Miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów Chciała kupić warzywa... ze sklepu wyszła z gekonem Dworzec zmieni swoją funkcję. Tanio nie będzie Wypadek na rondzie. Rowerzysta zabrany do szpitala Polecamy

James Button Band z możliwością kontraktu na płytę! Pomożemy?

08.10.2018 14:26
A A A
Zdjęcie do artykułu James Button Band z możliwością kontraktu na płytę! Pomożemy?

Jaką grają muzę? Rhythm And Blues, Funk, Psychedelic Hard Rock. Stoją przed szansą podpisania kontraktu na płytę z Polskim Radiem.

James Button Band to chłopaki ze Szczecinka

Biorą udział w konkursie Start na Granie realizowanym na antenie radiowej Trójki. Konkurs rozgrywany jest w odcinkach. W każdym odcinku gra piątka twórców. JBB zagrają w odcinku drugim, który zostanie wyemitowany w najbliższy piątek o godzinie 22:05.

Sukcesem jest już to, że biorą udziałw  konkursie. Utwór "Mr. Higway" (wideoklip poniżej arytkułu) spodobał się kapitule konkursu z pośród setek nadesłanych.

Zaproszono nas do Warszawy do studia im. Agnieszki Osieckiej. 12 października, o godz 22:05 ,na antenie Trójki jak i na stronie https://www.polskieradio.pl/355  odbędzie się transmisja na żywo drugiego odcinka programu. Będzie można w nim zobaczyć jak przebiegło nasze przesłuchanie. Na jeden odcinek przypada 5 wybranych z pośród wielu zgłoszeń, zespołów które prezentują swój jeden autorski numer przed jury i przed publicznością.  Zwycięzca odcinka zostaje zaproszony do audycji w Trójce, tylko o nim. - mówią chłopaki z zespołu.

Jednakże każdy z wybranych zespołów do konkursu bierze udział w głosowaniu. Występ w Studio Agnieszki Osieckiej jest nagrywany. Potem można go kupić na stronie konkursu. Zespoły które sprzedadzą jak najwięcej dostają się do półfinałów itd. Nagrodą główną jest kontrakt na płytę z Polskim Radiem.. To dotychczas nasza najlepsza szansa żeby zaprezentować naszą muzykę przed słuchaczami z całego kraju i przed branżą muzyczną. - dodają

Przyda więc się nasza pomoc. Pomoc fanów i mieszkańców Szczecinka.
Strona zespołu na FB https://www.facebook.com/JamesButtonBand/

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Kultura