logo iszczecinek.pl

Polecamy Samochód dla filii ŚDS w Gwdzie Wielkiej zakupiony Kolizja 3 aut na łuku w Jeleniu Co u rolników w powiecie? Sprzęt AGD, mniejsze paczki i ... akordeon! Laboratorium PODIMED-u wśród najlepszych w kraju Polecamy

Helena Dzoka czyli popularna ELENI w Szczecinku

10.10.2018 11:04
A A A
Zdjęcie do artykułu Helena Dzoka czyli popularna ELENI w Szczecinku

Swego czasu była nazywana najpopularniejszą piosenkarką w Polsce. Dojrzała publiczność wspominając karierę Eleni mówi też o tragedii jaka się wydarzyła. Chodzi o śmiertlene postrzelenie jej jedynej córki przez zazdrosnego chłopaka.

Eleni odpowiedział raz tak:
"Nie było we mnie złości. Od początku wiedziałam, że zdarzyła się tragedia dwóch rodzin: naszej i chłopaka, który to zrobił. Jego rodzice też się nie spodziewali takiego dramatu. Pochodził z dobrego, spokojnego domu. Podsumowywałam i szukałam przyczyn, dlaczego do tego doszło, gdzie my, dorośli, popełniliśmy błąd, czego nie zauważyliśmy. Co zrobiły nasze dzieci, że doprowadziły do takiej tragedii. Jak to się stało, że nie wiedzieliśmy wszystkiego? Starałam się nie obwiniać do końca chłopaka Afrodytki, pomimo jego złego czynu, ale dojść, co spowodowało, że to zrobił. "

Takie ma serce. Będzie się je dało słyszeć podczas koncertu w Kościele pw. Ducha Świętego w dniu 27 października o godz. 19:30.
Koncert w ramach obchodów VIII Dni Kultury Chrześcijańskiej. Wstęp jest wolny.
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Kultura