logo iszczecinek.pl

Polecamy Kolejny pirat drogowy stracił prawko Co dalej ze szkołą w Gwdzie Wielkiej? [WIDEO] Piłkarze MKP Szczecinek przygotowują się do rundy wiosennej Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Polecamy

Gryfita Szczecinecki 2018 - zgłoś swojego kandydata!

04.09.2018 16:01
A A A
Zdjęcie do artykułu Gryfita Szczecinecki 2018 - zgłoś swojego kandydata!
fot. Organizator

Szczecinecka Nagroda Kultury „Gryfita Szczecinecki” to wyróżnienie, które przyznawane jest lokalnym animatorom kultury oraz artystom związanym z naszym miastem.

Nagroda przyznawana jest przez Burmistrza Szczecinka na wniosek instytucji kultury, związków i stowarzyszeń społeczno-kulturalnych, szkół, jednostek organizacyjnych, których statutowy zakres działania obejmuje zadania w dziedzinie upowszechniania kultury i sztuki, Komisji Kultury, Edukacji, Sportu i Turystyki Rady Miasta Szczecinek, dyrektora Samorządowej Agencji Promocji i Kultury oraz osób fizycznych, mieszkańców Szczecinka.

„Gryfita Szczecinecki” przyznawany będzie w następujących kategoriach:

1. sztuki plastyczne,

2. twórczość literacka i upowszechnianie kultury,

3. muzyka i taniec,

4. film i teatr,

5. fotografia

6. nagroda główna – tytuł Gryfity Szczecineckiego roku 2018.

Nagroda zostanie oficjalnie wręczona podczas Szczecineckiej Gali Kultury, która odbędzie się 6 października. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Szczecinka do zgłaszania osób, zespołów bądź grup artystycznych, które w Państwa mniemaniu przyczyniły się do upowszechniania lokalnej kultury i artystycznej promocji naszego miasta.

Wnioski należy składać w sekretariacie Samorządowej Agencji Promocji i Kultury w Szczecinku do 27 września 2018r.

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Kultura