logo iszczecinek.pl

Polecamy Tajemniczy zbiornik i ciche tankowanie na bazie PKS W poniedziałek strajk ostrzegawczy kierowców PKS Główna wygrana w Mini Lotto padła w Szczecinku Kolejny pijany kierowca ciężarówki na ulicach Szczecinka. Miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów Polecamy

„EGO” - debiutancki singiel Kamila Kowalskiego [WIDEO]

27.09.2018 21:46
A A A
Zdjęcie do artykułu „EGO” - debiutancki singiel Kamila Kowalskiego [WIDEO]
fot. ARCHIWUM WOKALISTY

W czwartek światło dzienne ujrzał debiutancki singiel Kamila Kowalskiego, pochodzącego z okolic Szczecinka 20-letniego wokalisty.

„EGO” to pierwszy utwór Kamila zapowiadający jego autorski materiał. To bardzo emocjonalna ballada stworzona na fundamencie przeżyć i doświadczeń tego młodego wokalisty, który tym utworem rozpoczyna opowiadanie swojej historii. Nagranie piosenki zostało zrealizowane „na setkę”, z jak najmniejszą ingerencją w dźwięk, aby zachować naturalność i prawdziwe emocje.

Niesamowicie wrażliwy i zdolny. Chłopak o bardzo charyzmatycznej osobowości. Pokazuje, że mimo przeciwności losu, warto dążyć do celu! Udowadnia, że można spełnić każde swoje marzenie.

Kamil ma na swoim koncie wiele sukcesów na polskiej scenie muzycznej. Na co dzień spotkać go można w Warszawie i Krakowie, gdzie prowadzi zajęcia wokalne w swoim autorskim Studio Piosenki Kids ART. Organizuje także warsztaty muzyczne Just Cover It. Oprócz tego jest aktywnym muzykiem, który intensywnie pracuje i koncertuje. Współpracował m.in. z Natalią Niemen, Kayah, Pauliną Przybysz, Grażyną Łobaszewską, Kasią Wilk, Natalią Kukulską, Marią Sadowską, Markiem Piekarczykiem, Mietkiem Szcześniakiem czy Arturem Chamskim. Obecnie Kamil pracuje nad swoim autorskim materiałem, który planuje wydać wiosną przyszłego roku. W swoim krótkim, a jakże intensywnym życiu, miał okazje spełnić wiele swoich marzeń, nie tylko muzycznych. Miał przyjemność poznać swoje największe muzyczne inspiracje, Korę, Marię Peszek i Natalię Przybysz. Ma przyjemność współpracować z czołówką polskiej estrady muzycznej, co daje mu niesamowicie dużo doświadczenia.

Utwór „EGO” został stworzony we współpracy z przyjaciółmi i cudownymi muzykami, z którymi Kamil pracuje na co dzień - Łukasz Krupa, Julita Zielińska i Mateusz Hrynkiewicz.

Teledysk powstał we współpracy z VaxStudio.

-Tak naprawdę decyzja o zrealizowaniu zdjęć była spontaniczna –mówi Kamil, który wraz z ekipą VaxStudio przygotowali wszystko w niespełna tydzień, co było niezłym wyzwaniem.

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Kultura