logo iszczecinek.pl

Polecamy Przed chwilą złapany! W czwartek startuje Jarmark Świąteczny. Na placu Wolności trwają przygotowania Wszystkie autobus mają być elektryczne i bezpłatne Samochód dla filii ŚDS w Gwdzie Wielkiej zakupiony Co u rolników w powiecie? Polecamy

Dzieciaki śpiewały dziś razem z Feel

08.10.2018 17:32
A A A
Zdjęcie do artykułu Dzieciaki śpiewały dziś razem z Feel
fot. Paulina Peciak-Nazarewska

Tak to prawda. Dziś przedszkole Nutka odwiedził wyjątkowy gość. Chodzi oczywiście o Piotra Kupichę, lidera zespołu Feel. Dzieciaki przyjęły go jak swojego. Rozmawiały jak równy z równym. Bez świadomości, że to jedna z większych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Najważniejsza była zabawa, więc obowiązkowym punktem było śpiewanie znanych hitów. Dzieci śpiewają na swoich warunkach i zawsze wychodzi im to lepiej niż dorosłym. Był też czas na wierszyki i wspólne zdjęcia. W skrócie mnóstwo uśmiechu i radości.

Piotrkowi też się podobało. Otrzymał od dzieci kwiaty z bibuły, a od dyrekcji Nutki okazjonalną statuetkę.
To moja pierwsza, ale na pewno nie ostatnia wizyta w tym przedszkolu. Niebawem odwiedzę Was po raz kolejny – oświadczył, żegnając się z przedszkolakami

W spotkaniu uczestniczył także wiceburmistrz Daniel Rak
- Nikt nie ma tyle pozytywnej energii, co szczecineckie przedszkolaki! Maluchy razem z Piotrkiem śpiewały przeboje zespołu Feel, a ja, ze względu na „zdolności” wokalne starałem się im nie przeszkadzać. Wizyta sprawiła mi mnóstwo frajdy, a śpiewać może się jeszcze kiedyś nauczę – komentował na gorąco wiceburmistrz Daniel Rak.

Przypomnijmy, ze zespół „Feel” uświetnił sobotnią galę szczecineckiej nagrody kultury odbierając statuetkę „Super Gryfity”.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Kultura