logo iszczecinek.pl

Polecamy Działacze SLD na ulicach Białego Boru. Poznaliśmy kandydata na burmistrza Politycy PiS w Szczecinku: To były bardzo dobre dwa lata dla regionu W przyszłym roku starostwo powiatowe wyda 13 mln zł na drogi Akrobatyka w Szczecinku! Szkoła Tańca Top Toys zaprasza na zajęcia! Polecamy

Boryna i rodzina wesprą szczecineckie hospicjum

25.01.2017 08:40
A A A
Zdjęcie do artykułu Boryna i rodzina wesprą szczecineckie hospicjum
fot. Organizatorzy

27 stycznia w kinie „Wolność” o godz. 18.00, odbędzie się spektakl charytatywny pt. „Boryna i rodzina” prezentowany przez kółko teatralne Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego i Gimnazjum w Szczecinku.

Scenariusz spektaklu „Boryna i rodzina” został napisany na podstawie I tomu powieści „Chłopi” Wł. St. Reymonta. To historia opowiadająca o miłości, samotności, rywalizacji i potrzebie poczucia wartości, okraszona ponadczasowymi myślami filozofii chłopskiej.

Uczniowie i nauczyciele Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego i Gimnazjum zapraszają Państwa do poznania mieszkańców malowniczej wsi Lipce, wspólnej zabawy i refleksji, o tym jak nieprzewidywalny jest rezultat walki młodości ze starością.

Ważną częścią tego spotkania z kulturą będzie także zbiórka na rzecz Hospicjum im. Św. Franciszka z Asyżu, która odbędzie się przed spektaklem.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Kultura

+ reklama Mobile RTV EURO AGD Reklama