logo iszczecinek.pl

Polecamy KLER - marketingowy majstersztyk Wybory samorządowe 2018: Jak oddać głos? [wideo] Wyjechał busem pod Audi "Gaudeamus Igitur" w Krono Design Center Trwa cisza wyborcza. Komentarze na portalu iszczecinek.pl wyłączone Polecamy

Autor "Bestii" za kratami

12.04.2017 22:00
A A A
Zdjęcie do artykułu Autor "Bestii" za kratami
fot. archiwum autora

Piotr Rozmus, autor Bestii, Kompleksu Boga i Przebudzenia spotkał się z osadzonymi ze szczecineckiego zakładu karnego. Podczas spotkania ze skazanymi autor opowiedział, nie tylko o tym jak powstają jego książki, ale także odpowiadał na pytania skazanych.

-Każde spotkanie autorskie jest wyjątkowe, a ja uwielbiam bezpośrednie rozmowy z Czytelnikami –mówi Piotr Rozmus. -To ostatnie zdecydowanie zapamiętam na długo, bowiem odwiedziłem szczecinecki Zakład Karny. Nie muszę chyba wspominać o specyfice miejsca, które natychmiast podziałało na mają wyobraźnię, przez chwilę poczułem się jak jeden z bohaterów „Kompleksu Boga”. Osadzeni nie tylko okazali się świetnymi słuchaczami, ale zadawali również wiele pytań odnośnie procesu pisania.

Autor dziękuje wychowawcy por. Mateuszowi Mikołajewskiemu i mjr Paulinie Łamińskiej za zaproszenie, poprowadzenie spotkania oraz oprowadzenie po jednostce.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Kultura