logo iszczecinek.pl

Polecamy Główna wygrana w Mini Lotto padła w Szczecinku Kolejny pijany kierowca ciężarówki na ulicach Szczecinka. Miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów Chciała kupić warzywa... ze sklepu wyszła z gekonem Dworzec zmieni swoją funkcję. Tanio nie będzie Wypadek na rondzie. Rowerzysta zabrany do szpitala Polecamy

Strefa Płyt zaprasza branżę stolarską do współpracy i na Dzień Otwarty

21.06.2017 08:26
A A A
Zdjęcie do artykułu Strefa Płyt zaprasza branżę stolarską do współpracy i na Dzień Otwarty
fot. Organizator

Strefa Płyt, która otwarta została w Szczecinku z początkiem czerwca, zaprasza na Dzień Otwarty dla branży stolarskiej. Podczas spotkania zaplanowano prezentacje produktów oraz maszyn, różnego rodzaju pokazy i indywidualne rozmowy z klientami.

-Przede wszystkim chcemy dotrzeć do wszystkich osób i firm z branży stolarsko-meblarskiej, ale nie tylko –mówi Wojciech Grześkowiak, właściciel. -Na dzień otwarty zapraszamy także projektantów, architektów, a także osoby zajmujące się wystrojem wnętrz. Otwieramy się na lokalny rynek. Chcemy zapoznać wszystkich z tym co robimy i co możemy zrobić dla lokalnych firm z branży. Ważne dla nas jest to, żebyśmy nie byli traktowani jako konkurencja, a bardziej jako dobry partner do współpracy. Jesteśmy otwarci na każdą współpracę o czym będziemy przekonywać między innymi na spotkaniu.

Dzień Otwarty odbędzie się już w najbliższy piątek (23 czerwca) od godziny 14:00 w siedzibie firmy w Szczecinku przy ul. Pilskiej 2. Dla gości przygotowano wiele atrakcji w tym prezenty i konkursy z nagrodami od wystawców, a także catering.

Do zobaczenia w piątek!

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Biznes