logo iszczecinek.pl

Polecamy Przed chwilą złapany! Syzyfowa praca W czwartek startuje Jarmark Świąteczny. Na placu Wolności trwają przygotowania Wszystkie autobus mają być elektryczne i bezpłatne Samochód dla filii ŚDS w Gwdzie Wielkiej zakupiony Polecamy

Spotkanie z przedsiębiorcami

19.03.2018 09:57
A A A
Zdjęcie do artykułu Spotkanie z przedsiębiorcami
fot. Błonie Barwice

W Dworze Pomorskim w Luboradzy odbyło się spotkanie zorganizowane przez klub sportowy Błonie Barwice. Udział wzięli przedsiębiorcy, sponsorzy klubu, władze samorządowe, zaproszeni goście a także gospodarze: zarząd, trenerzy oraz zawodnicy drużyny seniorów Błoni Barwice.

Spotkanie otworzył i poprowadził prezes klubu Grzegorz Tomaszewicz. Przedstawił sprawozdanie za rok 2017, a także podziękował osobom, które angażują się w rozwój klubu: zawodnikom, trenerom, rodzicom, a także sponsorom, bez których trudno byłoby prowadzić działania na tak szeroką skalę. Następnie głos zabrali dyrektor sportowy klubu Błonie Barwice Damian Wróbel oraz przedstawiciel firmy Globpol Paweł Gładysz. Na scenie zaprezentowała się również wokalnie Ewa Olkowska-Styś.

Jednym z głównych punktów programu była prezentacja drużyny seniorów – sztabu trenerskiego oraz zawodników, którzy reprezentować będą klub w rundzie wiosennej 2018. Przedstawiono także zawodników pozyskanych w tym okienku transferowym. Wiosną drużynę wzmocnią: Wojciech Łaniucha, który przyszedł z Iskry Białogard oraz Patryk Kowalczyk, były zawodnik z MKP Szczecinek, wychowanek Pioniera 95 Borne Sulinowo, grający także w drużynach młodzieżowych AP Szczecinek i Zawisza Bydgoszcz.

Na koniec części oficjalnej wręczono podziękowania dla firm i osób, które wsparły działalność klubu w 2017 roku.

Po obiedzie, w części nieoficjalne trwały rozmowy indywidualne. Przeprowadzono także licytację, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Wśród licytowanych gadżetów były m.in., z logo klubu Manchester City piłki z autografami zawodników, w tym także Wayna Rooneya, zegar, koszulki, plakat z autografem Pepa Guardioli a także piłka z podpisami zawodników Pogoni Szczecin.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i jesteśmy dumni, że mamy wsparcie tak wielu osób. Jesteśmy przekonani, że rok 2018 przyniesie wszystkim wiele uśmiechu i satysfakcji. Dziękujemy także firmie Yanko Events, która udekorowała salę światłem, a także nagłośniła spotkanie.

Błonie Barwice

UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Biznes