logo iszczecinek.pl

Polecamy Dzieci z przedszkola Miś posadziły drzewka KredytOK: POŻYCZKI – KREDYTY - UBEZPIECZENIA! W jednym miejscu, w Twoim mieście Dwie młode osoby ranne w wypadku motocykla [WIDEO] Szczecinecczanie.org - chcą być trzecią siłą w mieście Kronodrzewko, czyli ekologia przez zabawę Polecamy

Setna Strefa Płyt uroczyście otwarta

08.06.2017 08:41
A A A
Zdjęcie do artykułu Setna Strefa Płyt uroczyście otwarta
fot. iszczecinek.pl

Otwarcie setnej Strefy Płyt było głównym punktem drugiego dnia odbywających się w Szczecinku Targów Hausmesse 2017. W hali firmy Grześkowiak produkowane będą komponenty meblowe. Zatrudnienie znajdzie tam nawet 70 osób, a już w tej chwili pracuje około 30.

-Gratuluję Panu Wojciechowi Grześkowiakowi pomysłu, determinacji i odwagi w realizacji inwestycji w Szczecinku – mówił podczas otwarcia hali burmistrz Jerzy Hardie-Douglas. –W naszym mieście i powiecie z miesiąca na miesiąc maleje bezrobocie, co jest zasługą takich przedsiębiorców jak Pan – dodał zwracają się do inwestora.

Wcześniej Strefa Płyt została uroczyście otwarta w nietypowy sposób. Przedstawiciele lokalnego samorządu, firmy Kronospan oraz sam Wojciech Grześkowiak przepiłowali symboliczną deskę.

Targi Hausmesse potrwają w Szczecinku do czwartku. Dziś na terenie Kronospan Design Center odbędzie się konferencja, która będzie okazją do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk wśród firm działających w przemyśle drzewnym. 

Opr. Mateusz Ludewicz / UM Szczecinek

 

Aktualnosci TV Zachod (2017-06-07) from TV Zachód on Vimeo.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Biznes