logo iszczecinek.pl

Polecamy Zderzenie i dachowanie dwóch samochodów [WIDEO] Bierzmy naszych, czyli jak „oprawiać” święto UTWS w Kronospan - redukcja emisji o 99%! Oferta specjalna w Uzdrowisku Połczyn Polecamy

Powstaje nowy market budowlany. Wkrótce otwarcie

31.03.2017 18:06
A A A
Zdjęcie do artykułu Powstaje nowy market budowlany. Wkrótce otwarcie
fot. iszczecinek.pl

W Szczecinku wkrótce zostanie otwarty nowy market. Tym razem będzie to sklep samoobsługowy sektora "dom i ogród" pod nazwą "PSB-Mrówka". Prace budowlane właśnie dobiegają końca. Będzie to największy market budowlany w regionie.

Do tej pory mieszkańcy mają do dyspozycji dwa markety budowlane – Bricomarche i Fachman. Obok nich jest wiele mniejszych sklepów i hurtowni z materiałami budowlanymi. Nowy gracz zapewne sporo będzie miał do powiedzenia na szczecineckim rynku, tym bardziej, że Mrówki nastawiają się na klientów detalicznych – podobnie jak już istniejące markety budowlane.

Nowy obiekt powstaje pomiędzy firmą WZ Eurocopert a galerią Aura Park. Podzielony będzie na dwie strefy – "dom" zadaszona o powierzchni około 2000 metrów kwadratowych i trochę mniejsza strefa „ogród”, która będzie na zewnątrz. W sklepie zatrudnienie znajdzie 30 osób. Rekrutacja właśnie trwa.

Szczecinecki sklep w ofercie  będzie posiadał kilkanaście tysięcy pozycji asortymentowych. Poza materiałami budowlanymi znaleźć tam będzie można między innymi artykuły dla domu i ogrodu, materiały dekoracyjne, narzędzia.

Otwarcie powinno nastąpić jeszcze przed wakacjami. Z tej okazji zaplanowano wiele atrakcji i niespodzianek dla nowych klientów.

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Biznes