logo iszczecinek.pl

Polecamy Co dalej ze szkołą w Gwdzie Wielkiej? [WIDEO] Piłkarze MKP Szczecinek przygotowują się do rundy wiosennej Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Polecamy

PKS Szczecinek partnerem FlixBusa

23.03.2018 09:59
A A A
Zdjęcie do artykułu PKS Szczecinek partnerem FlixBusa
fot. FlixBus

21 marca na targach Warsaw Bus Expo, FlixBus oficjalnie nawiązał współpracę z pięcioma lokalnymi firmami autobusowymi, które będą działać w ramach letniej siatki operatora. Wśród  spółek Follow me!, Voyager, E-bus, Inter znalazł się takze PKS Szczecinek.

– Ogromnie się cieszymy, że możemy powitać w naszej FlixBusowej rodzinie pięć lokalnych firm z długoletnią tradycją na polskim rynku przewozów – mówi Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBus Polska – Dzięki połączeniu sił będziemy mogli zaoferować polskim pasażerom najatrakcyjniejszą ofertę dalekobieżnych połączeń autobusowych. Zarówno autobusy naszych partnerów, jak i usługi przez nich świadczone spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Nowa letnia siatka połączeń FlixBusa zostanie wprowadzona na przełomie maja i czerwca br. Łącznie FlixBus planuje współpracować z 10-12 lokalnymi przewoźnikami.

FlixBus jest młodą europejską firmą zapewniającą połączenia długodystansowe. Od 2013 roku, FlixBus oferuje alternatywny, wygodny i zielony sposób podróżowania na każdą kieszeń. Dzięki inteligentnemu planowaniu sieci i nowoczesnemu systemowi informatycznemu, FlixBus posiada największą międzymiastową sieć połączeń autobusowych w Europie, realizując 250 000 połączeń dziennie do 1400 destynacji w 27 krajach. Pierwsze kursy w Polsce FlixBus uruchomił pod koniec 2015 roku. W grudniu 2017 podjął strategiczną współpracę z PolskiBus.com, aby zaoferować polskim pasażerom najatrakcyjniejszą ofertę dalekobieżnych połączeń autobusowych.

Założony w Niemczech jako start-up, FlixBus uosabia doświadczenie i jakość poprzez ścisłą współpracę z ponad 250 lokalnymi partnerami autobusowymi. Zespół FlixBusa zajmuje się planowaniem sieci, obsługą klienta, zarządzaniem jakością, marketingiem i sprzedażą, jak również rozwojem biznesu i technologii. Lokalni partnerzy autobusowi, zwykle rodzinne firmy, których sukces budowany jest przez pokolenia – są odpowiedzialne za codzienne operacje oraz za flotę zielonych FlixBusów, wszystko z zachowaniem najwyższego komfortu i standardów bezpieczeństwa. Dzięki temu unikalnemu międzynarodowemu modelowi biznesowemu, zielone FlixBusy przewiozły już ponad 100 milionów klientów w całej Europie i stworzyły setki miejsc pracy w branży.

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Biznes