logo iszczecinek.pl

Polecamy Kronodrzewko, czyli ekologia przez zabawę Sprzęt od WOŚP dla szpitala w Szczecinku Polecamy

PKP sprzedaje budynki i działki

02.09.2016 12:44
A A A
Zdjęcie do artykułu PKP sprzedaje budynki i działki
fot. iszczecinek.pl

PKP sprzedaje kolejne nieruchomości w Szczecinku. Tym razem na przetarg wystawiono nieruchomości usytuowane w Szczecinku przy ul. Dworcowej. Obecnie do sprzedania są dwie nieruchomości zabudowane budynkami gospodarczymi oraz jedną nieruchomość niezabudowaną. Wszystkie nieruchomości zlokalizowane są na przyległym do dworca PKP, terenie.

Pierwsza z nieruchomości to budynek magazynowy z rampą. Działka ma powierzchnię 1802 m², budynek - 494 m². W budynku zlokalizowane są trzy pomieszczenia magazynowo - garażowe, wyposażone w duże wrota wjazdowe.

Druga nieruchomość to działka o powierzchni 319 m², zabudowana budynkiem magazynowym z rampą ładunkową o powierzchni zabudowy 144 m².

Nieruchomość niezabudowana ma powierzchnię 2471 m², kształt regularny, zbliżony do wydłużonego prostokąta o bokach 129 m x 19 m.

Wszystkie nieruchomości są dobrze skomunikowane. Poza liną kolejową, w pobliżu znajduje się droga krajowa nr 11. Są to dobre lokalizacje na prowadzenie działalności gospodarczej. Ceny nieruchomości zaczynają się od 35 000zł.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Biznes