logo iszczecinek.pl

Polecamy „Świat jest piękny” - na żywo ze Szczecinka już w sobotę Policjant po służbie zaatakowany przez grupę mężczyzn, którym zwrócił uwagę Święto Policji. Poseł na uroczystości nie mógł złożyć życzeń, składa je za pośrednictwem mediów Polecamy

Nowa firma wejdzie do Szczecineckiego Klastra Meblowego. Szykują się kolejne miejsca pracy

03.02.2017 18:27
A A A
Zdjęcie do artykułu Nowa firma wejdzie do Szczecineckiego Klastra Meblowego. Szykują się kolejne miejsca pracy
fot. Wideo, foto z powietrza / tel. 781 391 604

Po firmach Stol-Tap, Tvilum i Grześkowiak czas na kolejnego inwestora, który już wkrótce dołączy do Szczecineckiego Klastra Meblowego. W najbliższy wtorek, w Studio MDF Kronospan Design Center przy ul. Pilskiej podczas konferencji prasowej przedstawiciele Kronospan przedstawią nowego inwestora. Na chwilę obecną firma nie zdradza jaka to firma.

-W czasie konferencji nastąpi podpisanie deklaracji przystąpienia do klastra kolejnego, tym razem niemieckiego producenta, działającego w branży meblarskiej –informuje Beata Rafalo z biura prasowego Kronospan. -To kolejny, poważny krok w rozwoju Szczecineckiego Klastra Meblowego, oznaczający kolejne miejsca pracy –dodaje rzeczniczka.

Nieoficjalnie mówi się, że dla przyszłego inwestora zbudowana zostanie kolejna ogromna hala, która stanie przy ul. Pilskiej obok tej, w której produkcję prowadzi firma Tvilum.

Szczegóły poznamy we wtorek. 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Biznes

+
Reklama