logo iszczecinek.pl

Polecamy Nowe miejsce na imprezowej mapie Szczecinka. W piątek startuje Ślusarnia Beach Party W piątek do Szczecinka przyjedzie Jerzy Owsiak. Uroczyście nada rondu imię WOŚP Co dalej z porodówką i karetką dla Bornego Sulinowa - rozmowa ze starostą Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej zatrudni Kronospan otworzył Centrum Badawczo - Rozwojowe Polecamy

Nowa firma wejdzie do Szczecineckiego Klastra Meblowego. Szykują się kolejne miejsca pracy

03.02.2017 18:27
A A A
Zdjęcie do artykułu Nowa firma wejdzie do Szczecineckiego Klastra Meblowego. Szykują się kolejne miejsca pracy
fot. Wideo, foto z powietrza / tel. 781 391 604

Po firmach Stol-Tap, Tvilum i Grześkowiak czas na kolejnego inwestora, który już wkrótce dołączy do Szczecineckiego Klastra Meblowego. W najbliższy wtorek, w Studio MDF Kronospan Design Center przy ul. Pilskiej podczas konferencji prasowej przedstawiciele Kronospan przedstawią nowego inwestora. Na chwilę obecną firma nie zdradza jaka to firma.

-W czasie konferencji nastąpi podpisanie deklaracji przystąpienia do klastra kolejnego, tym razem niemieckiego producenta, działającego w branży meblarskiej –informuje Beata Rafalo z biura prasowego Kronospan. -To kolejny, poważny krok w rozwoju Szczecineckiego Klastra Meblowego, oznaczający kolejne miejsca pracy –dodaje rzeczniczka.

Nieoficjalnie mówi się, że dla przyszłego inwestora zbudowana zostanie kolejna ogromna hala, która stanie przy ul. Pilskiej obok tej, w której produkcję prowadzi firma Tvilum.

Szczegóły poznamy we wtorek. 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Biznes