logo iszczecinek.pl

Polecamy Główna wygrana w Mini Lotto padła w Szczecinku Kolejny pijany kierowca ciężarówki na ulicach Szczecinka. Miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów Chciała kupić warzywa... ze sklepu wyszła z gekonem Dworzec zmieni swoją funkcję. Tanio nie będzie Wypadek na rondzie. Rowerzysta zabrany do szpitala Polecamy

NA SPRZEDAŻ. Designerski hotel, zlokalizowany w samym centrum Szczecinka

25.10.2017 08:50
A A A
Zdjęcie do artykułu NA SPRZEDAŻ. Designerski hotel, zlokalizowany w samym centrum Szczecinka
fot. Metrohouse

 

Metrohouse oferuje na sprzedaż designerski hotel, zlokalizowany w samym centrum Szczecinka, nad brzegiem Jeziora Trzesiecko.

Na parterze tego wyjątkowego budynku znajduje się salon kosmetyczny, recepcja oraz lounge bar z wyjściem na zewnętrzny taras (220 m2). Taras przygotowany został w egzotycznym klimacie z w pełni wyposażonym barem oraz jacuzzi. Na piętrze obiektu znajdują się 4 luksusowe i klimatyzowane pokoje, a każdy z nich otrzymał nazwę od koloru w jakim został urządzony: yellow, red, black, blue. W drugiej części budynku, na piętrze zlokalizowanych jest 5 apartamentów: Suite M. Pokora, Cube, Ryb, Rock i Angel. Każdy z nich został nowatorsko wykończony materiałami najwyższej jakości. Do dyspozycji gości hotelowych oraz klientów jest również piwnica budynku, a w niej winiarnia. W jej wnętrzu, przy stolikach ze starych dębowych beczek, można oddać się przyjemności degustacji wybranych trunków, sprowadzanych z różnych stron świata. Obiekt jest chętnie odwiedzany przez mieszkańców Szczecinka i okolic, często organizowane są w nim imprezy kulturalne i koncerty. 

Nieruchomość położona jest w odległości ok. 150 m. od Jeziora Trzesiecko i ok. 100 m. od rynku. 
Sprzedaż z pełnym wyposażeniem. Zapraszamy do kontaktu. 

Pełna oferta

Metrohouse

Szczecinek ul. Ordona 7, tel. 734 108 439

Borne Sulinowo Al. Niepodległości 5 tel. 94 71 27 339

- materiał partnera -

Popularne tematy w dziale Biznes