logo iszczecinek.pl

Polecamy PiS obcina pensje włodarzom. Burmistrz Szczecinka też zarobi mniej Kąpieliska nad Trzesieckiem już czynne. Woda zdatna do kąpieli Jak to Mahonek z Parsęcka gwiazdą internetu został… Strefa Kibica wypełniona po brzegi, tylko zwycięstwa brak [WIDEO] Pijany kierowca busa potrącił rowerzystę [WIDEO] Polecamy

Miasto sprzedało dla Krono działkę za 5 mln. Będzie stacja paliw i motel?

14.11.2016 08:25
A A A
Zdjęcie do artykułu Miasto sprzedało dla Krono działkę za 5 mln. Będzie stacja paliw i motel?
fot. iszczecinek.pl / Stacja i motel ma powstać przy zjeździe z planowanej obwodnicy w kierunku zakładów Kronospan, czyli w okolicy ul. Leśnej.

Za prawie 5 milionów złotych miasto sprzedało w ostatnich dniach teren na ulicy Leśnej dla firmy Kronospan. Przymiarki pod tę transakcję trwały od dłuższego czasu. Teraz udało się to sfinalizować.

Chodzi o teren położony przy ulicy Leśnej w sąsiedztwie planowanego przebiegu obwodnicy Szczecinka w ciągu drogi S11. Właśnie w tej okolicy zaplanowano jeden z węzłów Szczecinek – Wschód. Będzie to także zjazd z obwodnicy w kierunku zakładów Kronospan.

Zarząd spółki jeszcze oficjalnie nie zdradza co powstanie na tym terenie, jednak burmistrz Jerzy Hardie-Douglas już kilkakrotnie w wywiadach wspominał o planach firmy. Kronospan planuje wybudować tu stację paliw oraz motel. Ma to być skierowane między innymi dla kierowców ciężarówek, którzy licznie przyjeżdżają do zakładów w Szczecinku. 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Biznes