logo iszczecinek.pl

Polecamy „Świat jest piękny” - na żywo ze Szczecinka już w sobotę Policjant po służbie zaatakowany przez grupę mężczyzn, którym zwrócił uwagę Święto Policji. Poseł na uroczystości nie mógł złożyć życzeń, składa je za pośrednictwem mediów Polecamy

Miasto sprzedało dla Krono działkę za 5 mln. Będzie stacja paliw i motel?

14.11.2016 08:25
A A A
Zdjęcie do artykułu Miasto sprzedało dla Krono działkę za 5 mln. Będzie stacja paliw i motel?
fot. iszczecinek.pl / Stacja i motel ma powstać przy zjeździe z planowanej obwodnicy w kierunku zakładów Kronospan, czyli w okolicy ul. Leśnej.

Za prawie 5 milionów złotych miasto sprzedało w ostatnich dniach teren na ulicy Leśnej dla firmy Kronospan. Przymiarki pod tę transakcję trwały od dłuższego czasu. Teraz udało się to sfinalizować.

Chodzi o teren położony przy ulicy Leśnej w sąsiedztwie planowanego przebiegu obwodnicy Szczecinka w ciągu drogi S11. Właśnie w tej okolicy zaplanowano jeden z węzłów Szczecinek – Wschód. Będzie to także zjazd z obwodnicy w kierunku zakładów Kronospan.

Zarząd spółki jeszcze oficjalnie nie zdradza co powstanie na tym terenie, jednak burmistrz Jerzy Hardie-Douglas już kilkakrotnie w wywiadach wspominał o planach firmy. Kronospan planuje wybudować tu stację paliw oraz motel. Ma to być skierowane między innymi dla kierowców ciężarówek, którzy licznie przyjeżdżają do zakładów w Szczecinku. 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Biznes

+
Reklama