logo iszczecinek.pl

Polecamy Dwie młode osoby ranne w wypadku motocykla [WIDEO] Szczecinecczanie.org - chcą być trzecią siłą w mieście NA RYBY. Nowi mieszkańcy trafili do wód jezior Trzesiecko i Wilczkowo Sesja Rady Miasta. Ostra dyskusja o pieniądzach dla szpitala [WIDEO] Kronodrzewko, czyli ekologia przez zabawę Polecamy

Kronospan szykuje się do budowy kolejnej gigantycznej hali produkcyjno-magazynowej

04.07.2017 07:50
A A A
Zdjęcie do artykułu Kronospan szykuje się do budowy kolejnej  gigantycznej hali produkcyjno-magazynowej
fot. iszczecinek.pl / wideo, foto z powietrza / tel. 781 391 604

Kronospan przygotowuje się do budowy kolejnej gigantycznej hali produkcyjno-magazynowej. Prace przygotowawcze już się rozpoczęły. Hala ma być bliźniacza do tej, która już stoi przy ul. Waryńskiego, i w której funkcjonuje firma Tvilum.

Powierzchnia nowej hali będzie miała około 4 hektarów. Obecnie przygotowywany jest teren pod jej budowę, ale konkretnego terminu rozpoczęcia budowy jeszcze nie ma. Jak zaznacza Beata Rafalo, rzecznik prasowy firmy, Kronospan szykuje teren pod budowę, która rozpocznie się dopiero w chwili kiedy znajdzie się nowa firma zainteresowana rozpoczęciem produkcji w Szczecinku. Cały czas trwają rozmowy z potencjalnymi firmami, które chciałby wejść do Szczecineckiego Klastra Meblowego.

Warto przypomnieć, że niedawno Kronospan zakończył budowę innej hali przy ul. Pilskiej, w której rozpoczęła działalność firma Grześkowiak. 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Biznes