logo iszczecinek.pl

Polecamy Zderzenie dwóch samochodów przed kinem [WIDEO] Atak zimy w powiecie szczecineckim Nowy żłobek na 40 miejsc Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Istniejąca od pół roku spółka uratuje Słowiankę?

25.08.2017 09:38
A A A
Zdjęcie do artykułu Istniejąca od pół roku spółka uratuje Słowiankę?
fot. iszczecinek.pl

Firma Dr Bee z Olsztyna jest zainteresowana wznowieniem produkcji w „Słowiance”. W tej sprawie odbyło się wczoraj wspólne spotkanie w ratuszu z przedstawicielami firmy, syndykiem masy upadłościowej CSI "Słowianka" i burmistrzem.

Po przejęciu "Słowianki", inwestor od razu chciałby rozpocząć produkcję. Na początek zatrudniłby około 40 osób, w późniejszym etapie do pracy mogliby wrócić kolejni pracownicy. Burmistrz ze swojej strony zaproponował zwolnienie z podatku od nieruchomości na okres do 5 lat w przypadku wznowienia produkcji i zatrudnieniu część pracowników.

Co wiemy o spółce Dr Bee?

Spółka Dr Bee jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Powstała niedawno, bo w marcu tego roku. Została zarejestrowana w sądzie rejonowym w Olszytynie. W internecie nie znajdziemy za wiele informacji na temat tej spółki. Spółka nie posiada aktywnej strony internetowej, a jej siedziba mieści się w jednym z biurowców w Olsztynie. 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Biznes