logo iszczecinek.pl

Polecamy Zderzenie i dachowanie dwóch samochodów [WIDEO] Bierzmy naszych, czyli jak „oprawiać” święto UTWS w Kronospan - redukcja emisji o 99%! Oferta specjalna w Uzdrowisku Połczyn Polecamy

Biedronka przy Narutowicza jest już otwarta po remoncie

06.04.2017 08:35
A A A
Zdjęcie do artykułu Biedronka przy Narutowicza jest już otwarta po remoncie
fot. iszczecinek.pl

W czwartek o godzinie 7, po kilkutygodnowym remoncie została ponownie otwarta Biedronka przy ul. Narutowicza w Szczecinku. Jeszcze wczoraj w sklepie trwały ostatnie prace porządkowe. Dziś odnowiony wewnątrz i na zewnątrz sklep jest już otwarty.

W sklepie przy Narutowicza powiększono salę sprzedaży. Dokonano zmian w układzie sklepu, a także pojawiło się nowe wyposażenie - urządzenia chłodnicze i oświetlenie LED. Odnowiona została również elewacja budynków i przebudowano wejście.

Jak informuje Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska SA., celem prac remontowych było podniesienie komfortu klientów.

O Jeronimo Martins Polska S.A.

Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki - największej sieci detalicznej w Polsce, mającej 2700 sklepów w ponad tysiącu miejscowości. Filarami strategii firmy są starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, oferowane w codziennie niskich cenach. Sieć Biedronka, obecna na polskim rynku od ponad 20 lat, współpracuje z ponad pięciuset polskimi partnerami handlowymi.

Jeronimo Martins w Polsce zatrudnia ponad 55 tys. pracowników. Od 1995 r. Grupa Jeronimo Martins zainwestowała w Polsce ponad 11 mld zł. Jeronimo Martins Polska S.A. jest 2. co do wielkości polską firmą, a Biedronka 2. najcenniejszą polską marką według dziennika „Rzeczpospolita”. Spółka jest partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Biznes