logo iszczecinek.pl

Polecamy Główna wygrana w Mini Lotto padła w Szczecinku Kolejny pijany kierowca ciężarówki na ulicach Szczecinka. Miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów Chciała kupić warzywa... ze sklepu wyszła z gekonem Dworzec zmieni swoją funkcję. Tanio nie będzie Wypadek na rondzie. Rowerzysta zabrany do szpitala Polecamy

Barwickie Spotkanie Przedsiębiorców

26.01.2018 07:53
A A A
Zdjęcie do artykułu Barwickie Spotkanie Przedsiębiorców
fot. LGD.SZCZECINEK.PL

W Luboradzy, Gmina Barwice, w Ośrodku konferencyjno-wypoczynkowym „Dwór Pomorski” odbyło się tradycyjne Noworoczne Spotkanie Przedsiębiorców. Gospodarzem i organizatorem tego wydarzenia był Zenon Maksalon Burmistrz Barwic.

Spotkanie adresowane było do przedstawicieli biznesu z terenu Gminy Barwice. Wzięli w nim licznie udział Przedsiębiorcy, Rolnicy, drobni wytwórcy, przedstawiciele sektora bankowego jak też przedstawiciele innych sektorów i branż działających na terenie Gminy Barwice. W uroczystości tej uczestniczyli również zaproszeni Gości, m.in. Krzysztof Lis Starosta Szczecinecki, Marek Kotschy Wicestarosta, Wiesław Kosmala Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Szczecinku czy Andrzej Dziemianko Komendant Powiatowy Policji w Szczecinku. LGD POJEZIERZE RAZEM reprezentowali: Krzysztof Lis Wiceprezes Zarządu i Dariusz Siubdzia Dyrektor Biura LGD. Burmistrz Barwic Zenon Maksalon witając wszystkich uczestników spotkania serdecznie podziękował za przybycie oraz pogratulował wyników osiągniętych w poprzednim roku 2017, a także złożył życzenia na rok 2018; życzył wszelkiej pomyślności i sukcesów zawodowych oraz rozwoju i realizacji planów w rozpoczętym już roku 2018. Ponadto zaprezentował osiągnięcia Gminy Barwice i zrealizowane działania oraz projekty w minionym roku 2017.

Starosta Szczecinecki Krzysztof Lis w swej prezentacji przestawił wkład finansowy samorządu powiatowego w rozwój Powiatu z uwzględnieniem Gminy Barwice, a także zapoznał uczestników spotkania z ofertą adresowaną do Przedsiębiorców w zakresie możliwości i źródeł pozyskania środków finansowych w roku 2018. Ponadto Krzysztof Lis wystąpił również w roli Wiceprezesa Zarządu Lokalnej Grupy Działania POJEZIERZE RAZEM i w trakcie swego wystąpienia przedstawił ofertę na rok 2018 Lokalnej Grupy Działania w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla Przedsiębiorców w zakresie możliwości pozyskania środków finansowych na rozwój i rozszerzenie firmy, jak tez możliwości uzyskania wsparcia finansowego na podjęcie działalności gospodarczej poprzez utworzenie nowego podmiotu działalności gospodarczej.

Dariusz Siubdzia służył zainteresowanym wszelkimi niezbędnymi informacjami co do zasad otrzymania pomocy poprzez LGD POJEZIERZE RAZEM oraz informował o planowanych naborach, kryteriach wyboru, alokacji środków finansowych czy terminach i procedurach określonych w opracowanej dla LGD Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR). Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i przebiegało w budującej atmosferze.

LGD.SZCZECINEK.PL

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 

UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Biznes