logo iszczecinek.pl

Polecamy Główna wygrana w Mini Lotto padła w Szczecinku Kolejny pijany kierowca ciężarówki na ulicach Szczecinka. Miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów Chciała kupić warzywa... ze sklepu wyszła z gekonem Dworzec zmieni swoją funkcję. Tanio nie będzie Wypadek na rondzie. Rowerzysta zabrany do szpitala Polecamy

Amazon szuka pracowników także w Szczecinku

16.11.2017 09:25
A A A
Zdjęcie do artykułu Amazon szuka pracowników także w Szczecinku
fot. iszczecinek.pl

Amerykańska firma Amazon, największy sklep internetowy na świecie prowadzi rekrutację pracowników. Właśnie teraz, w okresie przedświątecznym, kiedy trzeba pakować i wysyłać zamówione towary, Amazon chce zatrudnić w Polsce ponad 10 000 pracowników sezonowych. Pracownicy poszukiwani są nie tylko w okolicach gdzie znajdują się centra logistyczne, ale w całym regionie. Banery rekrutacyjne widoczne są od jakiegoś czasu także w Szczecinku.

Szukamy profesjonalistów, absolwentów i pracowników magazynowych do centrów logistyki e-commerce w Polsce –czytamy na stronie Amazon. Idealny kandydat powinien charakteryzować się wysoką etyką pracy, dbałością o szczegóły, umiejętnością terminowej realizacji zadań oraz troszczenia się o klientów. Najwięcej ofert dotyczy pracowników magazynowych i operatorów wózków widłowych. Są także stanowiska związane z zarządzaniem i kierowaniem zespołem.

Co oferuje Amazon?

Jak można wyczytać w ogłoszeniach, firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, atrakcyjną stawkę godzinową, prywatna opiekę medyczną, ubezpieczenie, pracę przez 4 dni w tygodniu po 10 godzin, 26 dni płatnego urlopu oraz bezpłatny transport do i z pracy. Przykładowe zarobki, w przypadku początkującego pracownika magazynowego, wahają się w granicach 2400 zł brutto. Stawka ta rośnie wraz z rozwojem zawodowym i stażem pracy.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Biznes