logo iszczecinek.pl

Polecamy PiS obcina pensje włodarzom. Burmistrz Szczecinka też zarobi mniej Kąpieliska nad Trzesieckiem już czynne. Woda zdatna do kąpieli Jak to Mahonek z Parsęcka gwiazdą internetu został… Strefa Kibica wypełniona po brzegi, tylko zwycięstwa brak [WIDEO] Pijany kierowca busa potrącił rowerzystę [WIDEO] Polecamy

Znaleziony noworodek żyje. Policja zatrzymała matkę dziecka i jej konkubenta

10.10.2017 12:54
A A A
Zdjęcie do artykułu Znaleziony noworodek żyje. Policja zatrzymała matkę dziecka i jej konkubenta
fot. iszczecinek.pl

Ratownikom i lekarzom ze szczecineckiego szpitala udało się uratować noworodka, który został dziś znaleziony przy śmietniku na ul. Armii Krajowej. Nieokrytego, zakrwawionego noworodka znalazła kobieta, która okryła go kocem i wezwała pomoc. Kobieta jest pielęgniarką.

-Chłopiec był wyziębiony i płakał –powiedział mąż kobiety.

Dziecko jest w stanie ciężkim i znajduje się w inkubatorze. Po chłopca jedzie specjalistyczna karetka z Koszalina, która przetransportuje go do specjalistycznego szpitala.

W szpitalu pod nadzorem policji znajduje się także matka dziecka, która została zatrzymana przez policję. Policjanci czekają na zgodę, aby ją przesłuchać. Zatrzymany został także konkubent kobiety. W ich mieszkaniu znaleziono narkotyki.

Nieoficjalnie mówi się, że dziecko mogło zostać wyrzucone z okna. Świadczyć o tym mogą ślady krwi na elewacji pod oknem na pierwszym piętrze gdzie mieszkała kobieta oraz krew na parapecie. Na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratury.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności