logo iszczecinek.pl

Polecamy TUROWO. Renault uderzył w dom [WIDEO] Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Brudzą alejki i nie śpiewają jak skowronki. Trwa usuwanie gniazd gawronów [WIDEO] Co zrobić, gdy nasz pies wyrządzi szkodę? Polecamy

Znalazła portfel wypchany banknotami. Policja odnalazła właścicielkę

03.07.2018 14:12
A A A
Zdjęcie do artykułu Znalazła portfel wypchany banknotami. Policja odnalazła właścicielkę
fot. archiwum policji

Wzorową postawą wykazał się młody mieszkaniec Szczecinka, który przyniósł na komendę portfel znaleziony w sklepie przez jego małżonkę. Były w nim pieniądze oraz dokumenty. Portfel wrócił już do właścicielki.

Do oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku zgłosił się 31–letni mężczyzna, który przyniósł znaleziony przez jego małżonkę portfel. Wewnątrz znajdowały się pieniądze w kwocie ponad 11 tysięcy złotych oraz dokumenty należące do 64–letniej kobiety. Uczciwy mężczyzna poprosił o pomoc w zwróceniu portfela właścicielce. Policjanci szybko skontaktowali się z kobietą, która z komendy odebrała swoją zgubę. Właścicielka nie sądziła, że ktoś odda jej portfel, który zgubiła kilka dni wcześniej.

Postawa jaką wykazał się 31–letni mieszkaniec Szczecinka powinna stanowić wzór dla wszystkich, którzy znaleźliby się w podobnej sytuacji. Takie zachowanie niewątpliwie zasługuje na miano godnego naśladowania.

KPP Szczecinek

 

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
 
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności