logo iszczecinek.pl

Polecamy Kolejny pirat drogowy stracił prawko Co dalej ze szkołą w Gwdzie Wielkiej? [WIDEO] Piłkarze MKP Szczecinek przygotowują się do rundy wiosennej Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Polecamy

ZGM TBS wybuduje na Polnej blok. Wypełnij ankietę dotyczącą planowanej inwestycji

30.08.2017 11:01
A A A
Zdjęcie do artykułu ZGM TBS wybuduje na Polnej blok. Wypełnij ankietę dotyczącą planowanej inwestycji
fot. iszczecinek.pl

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Szczecinku planuje inwestycję - budowa budynku mieszkalnego, wielorodzinnego wraz z  infrastrukturą techniczną, budynkiem garażowym i zagospodarowaniem terenu, zlokalizowaną w Szczecinku przy ul. Polnej, naprzeciwko Komendy Policji. Planowany termin realizacji w latach 2018 – 2019.

W związku z tym, ZGM TBS zwraca się do mieszkańców z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej planowanej inwestycji.

W ankiecie znajdziemy pytania o to jaką kategorią mieszkania jesteśmy zainteresowani (pokoje od 1 do 4), jaki interesuje nas metraż oraz czy jesteśmy zainteresowani mieszkaniem czynszowym TBS, czynszowym "Mieszkanie +", własnościowym (bez czynszu), wybudowanym w formule deweloperskiej.

Ankieta do pobrania TUTAJ .doc

Badanie ankietowe prowadzone w okresie od 19.06 do 30.09.2017. Po wypełnieniu ankiety – deklaracji, prosimy o dostarczenie jednego egzemplarza na adres: ZGM TBS ul. Cieślaka 6B, 78-400 Szczecinek albo [email protected] można też złożyć bezpośrednio w Biurze Obsługi Lokatora ul. Cieślaka 6B w Szczecinku.

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności