logo iszczecinek.pl

Polecamy Nogi mu się ugięły kiedy usłyszał w telefonie głos taty Do szczecineckich leśników jedzie elektryczne BMW Trzy pytania do kandydata na burmistrza Szczecinka - Wiesława Suchowiejko Polecamy

Zderzenie z barierą na lotnisku w Wilczych Laskach

12.10.2017 06:35
A A A
Zdjęcie do artykułu Zderzenie z barierą na lotnisku w Wilczych Laskach
fot. Czytelnik

Barierka ustawiona w poprzek pasa lotniska w Wilczych Laskach po raz kolejny została zniszczona. Tym razem nie została ona celowo zniszczona jak to miało miejsce w poprzednich przypadkach. Po śladach widać, że w barierę musiał uderzyć z dużą siłą rozpędzony samochód.

Z założenia bariera miała chronić kierowców - miała uniemożliwić im wjazd z drogi, która przecina płytę lotniska, na pas startowy. W chwili kiedy się pojawiła, pojawiło się zagrożenie dla pilotów, którzy czasami lądują na lotnisku.

-Mówiłem, że prędzej czy później dojdzie przez tę barierkę do tragedii –komentuje jeden z naszych czytelników, który podesłał nam zdjęcia. –Pytanie kiedy ktoś od tego zginie? A samolotów jak nie było, tak nie ma.

  AKTUALIZACJA  

Od jednego z naszych czytelników otrzymaliśmy zdjęcia z miejsca zdarzenia. Okazuje się, ze w barierkę uderzył pojazd marki BMW. 


Coś Cię denerwuje lub przeszkadza? Byłaś (-eś) świadkiem ciekawego wydarzenia? Daj nam znać! Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo! Przyślij je na adres [email protected] lub pod nr telefonu 781 391 604. Do Twojej dyspozycji jest też nasz profil na Facebooku: facebook.com/iszczecinek

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności