logo iszczecinek.pl

Polecamy Nowe miejsce na imprezowej mapie Szczecinka. W piątek startuje Ślusarnia Beach Party W piątek do Szczecinka przyjedzie Jerzy Owsiak. Uroczyście nada rondu imię WOŚP Co dalej z porodówką i karetką dla Bornego Sulinowa - rozmowa ze starostą Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej zatrudni Kronospan otworzył Centrum Badawczo - Rozwojowe Polecamy

Zderzenie trzech pojazdów na DK-20 [WIDEO]

09.08.2017 21:03
A A A
Zdjęcie do artykułu Zderzenie trzech pojazdów na DK-20 [WIDEO]
fot. iszczecinek.pl

Do groźnego wypadku doszło w środowe popołudnie na drodze krajowej nr 20 pomiędzy miejscowościami Biała i Białym Borem. Na prostym odcinku drogi zderzyły się trzy samochody – dwie osobówki i ciężarówka.

Z wstępnych ustaleń wynika, że wszystko zaczęło się w chwili kiedy kierujący skodą zaczął wyprzedzać samochód ciężarowy. Z naprzeciwka nadjechało audi. Kierowca audi, aby uniknąć czołowego zderzenia zjechał na pobocze. Pomimo tego samochody zderzyły się bokami po czym skoda przeleciała na lewy pas ruchu i uderzyła w przód ciężarówki i wpadła do rowu.

W zderzeniu poszkodowany został mężczyzna kierujący skodą. Z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. Na czas wypadku droga była całkowicie zablokowana. 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności