logo iszczecinek.pl

Polecamy Zużyli 5 tysięcy ton szyn i ponad 100 tysięcy ton tłucznia. Jesienią pociągiem do Runowa Pomorskiego bez utrudnień Policyjny pościg za hondą. Co kierowca miał na sumieniu? Światowy Dzień Zespołu Downa przed szczecineckim ratuszem Nowy żłobek od września w Trzesiece Polecamy

Zbigniew Bogusław KOŁODZIEJCZAK. Głosując na mnie wybierasz bezpieczniejsze i lepsze jutro, dla siebie i swoich bliskich

16.10.2018 17:45
A A A
Zdjęcie do artykułu Zbigniew Bogusław KOŁODZIEJCZAK. Głosując na mnie wybierasz bezpieczniejsze i lepsze jutro, dla siebie i swoich bliskich
fot. MATERIAŁ WYBORCZY KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

GŁOSUJĄC NA MNIE WYBIERASZ BEZPIECZNIEJSZE I LEPSZE JUTRO,

DLA SIEBIE I SWOICH BLISKICH

Mam 58 lat. Mieszkam w Szczecinku od ponad 35 lat. Posiadam wykształcenie wyższe: Uniwersytet Gdański – Wydział Prawa i Administracji. Od ponad 5 lat jestem członkiem partii Prawo i Sprawiedliwość w Szczecinku.

Swoje ponad 30 letnią służbę poświęciłem pracy związanej z ratownictwem służąc społeczeństwu w jednostkach Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinku, w Warszawie (SGSP), w Szczecinie (KW PSP). W ostatnich latach służby kierowałem zespołem ludzi kształcących w zakresie kwalifikacyjnym i specjalistycznym adeptów Państwowej Straży Pożarnej oraz innych służb ratowniczych (resortowe, wojskowe, lotniskowe, itp.). 

W tym samym czasie doskonaliłem swoje umiejętności m.in.: w The Fire Service College Moreton – In Marsh England; w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, oraz w wielu innych podmiotach.   

Przez wiele lat aktywnie działałem na rzecz lokalnych społeczności, w tym, m.in. pełniłem kolejno funkcje wiceprzewodniczącego i przewodniczącego Rady Nadzorczej SM „Porozumienie” w Szczecinku, funkcję Przewodniczącego Rady Osiedla Koszalińska-Kołobrzeska w Szczecinku, itp.

Moje zainteresowania to głównie sporty rekreacyjne (wędkarstwo, pływanie, gry zespołowe).

Istotne aspekty mojego programu:

  • BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE 
  • OBNIŻENIE PODATKÓW OD NIERUCHOMOŚCI
  • POBUDZANIE I WSPIERANIE PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
  • POLITYKA PRORODZINNA I ŚWIADCZENIA SPOŁECZNE  
  • OCHRONA ŚRODOWISKA
  • BEZPIECZEŃSTWO PUBLICZNE

Miasto Szczecinek, posiada jeszcze pewien potencjał, który można wykorzystać do stworzenia podstaw dla rozwoju miasta. Lecz do tego niezbędne są korzystne zmiany warunkujące ten rozwój.    

Obecne władze samorządowe przedstawiają obraz modernizowanego miasta w formie „public relations", co buduje pozorne teorie, iż jest tak dobrze, że nikt inny lepiej rządzić nie potrafi. Jednak realia są mniej optymistyczne, ponieważ realizowany zarząd zasobami miasta ma raczej charakter egzystencjalny, co potwierdzają fakty, m.in.:

  • brak możliwości rozwojowych dla młodzieży (skutek - migracja);
  • perspektywa pracy w jedynej "słusznej" strategicznej branży przemysłu (brak możliwości wyboru);  
  • nadmierne obciążenia finansowe Mieszkańców (podatki i opłaty lokalne); itp.

Tak nastąpiło uzależnianie Mieszkańców od wpływów, które ograniczają ich aktywność i spełnianie aspiracji. Żeby zatrzymać te niekorzystne procesy niezbędna jest zmiana, jaką proponuje Prawo i Sprawiedliwość.

Szanowny Wyborco!

Głosując na mnie wybierasz szacunek i bezpieczniejsze jutro.

Zbigniew Bogusław KOŁODZIEJCZAK

kandydat Prawa i Sprawiedliwości do RADY MIASTA Szczecinek,

OKRĘG - 1    LISTA - 10     Pozycja - 2

 

MATERIAŁ WYBORCZY KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Popularne tematy w dziale Aktualności