logo iszczecinek.pl

Polecamy Dzieci z przedszkola Miś posadziły drzewka KredytOK: POŻYCZKI – KREDYTY - UBEZPIECZENIA! W jednym miejscu, w Twoim mieście Dwie młode osoby ranne w wypadku motocykla [WIDEO] Szczecinecczanie.org - chcą być trzecią siłą w mieście Kronodrzewko, czyli ekologia przez zabawę Polecamy

Zapomniane schody na Słonecznej

14.06.2016 09:21
A A A
Zdjęcie do artykułu Zapomniane schody na Słonecznej
fot. iszczecinek.pl

W coraz gorszym stanie są schody łączące dwie miejskie ulice: Słoneczną z Miłą. Od ładnych paru lat nikt nie interesuje się tym obiektem. Ze schodów korzystają okoliczni mieszkańcy oraz młodzież z pobliskiej szkoły. To właśnie mieszkańcy ul. Słonecznej poprosili nas, abyśmy pokazali w jakim są one stanie.

-To chyba najgorsze schody w Szczecinku –pisze do naszej redakcji mieszkaniec pobliskiego bloku. –Może wy się tym zainteresujecie, bo osoby za to odpowiedzialne już dawno o tym miejscu zapomniały. Może jak to publicznie pokażecie to ktoś się zawstydzi i coś z tym zrobi.

Osoby korzystające z tego przejścia mają do pokonania ponad 40 schodków, a to nie jest ani proste, ani bezpieczne. Schody są zaniedbane, popękane i zarośnięte krzakami. Na poręczy odstają kawałki starej farby, o które można się skaleczyć. Pomimo tego, że przy schodach jest podjazd dla wózków, to nie ma szans, żeby z niego bezpiecznie skorzystać.

My się już tematem zainteresowaliśmy. Miejmy nadzieję, że odpowiednie służby też to wkrótce zrobią.  

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności