logo iszczecinek.pl

Polecamy Dworzec zmieni swoją funkcję. Tanio nie będzie Wypadek na rondzie. Rowerzysta zabrany do szpitala Złodzieje czekolady wpadli w ręce policjanta po służbie Globalnie, lokalnie, solidarnie zaprotestowali przeciwko przemocy wobec kobiet Polecamy

Zakończenie adaptacji zawodowej policjantów

15.11.2018 18:07
A A A
Zdjęcie do artykułu Zakończenie adaptacji zawodowej policjantów
fot. iszczecinek.pl

Podczas czwartkowej uroczystości, która odbyła się w Komendzie Powiatowej Policji w Szczecinku, 6 policjantów zakończyło etap adaptacji zawodowej. Zaangażowanie młodych funkcjonariuszy i profesjonalizm jakim wykazali się podczas pełnionej służby docenił zarówno Komendant Powiatowy Policji w Szczecinku mł. insp. Andrzej Dziemianko jak również Starosta Szczecinecki Krzysztof Lis.

Przez ostatnie tygodnie jednym z podstawowych zadań mundurowych było zapobieganie i ujawnianie sprawców wykroczeń szczególnie uciążliwych dla mieszkańców Szczecinka. Służby przez nich pełnione odbywały się w systemie zmianowym, głównie w godzinach popołudniowych i nocnych, w patrolach pieszych.

Policjanci monitorowali rejony parków, placów zabaw i głównych ciągów komunikacyjnych. Zwracali także uwagę na miejsca newralgiczne, gdzie najczęściej dochodzi do zakłócania porządku.

Podczas uroczystości, w której wzięli udział Starosta Powiatu Szczecineckiego Krzysztof Lis, Komendant Powiatowy Policji w Szczecinku mł.insp. Andrzej Dziemianko, Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Szczecinku podinsp. Jarosław Bastek, wręczone zostały listy gratulacyjne oraz drobne upominki ufundowane przez Starostę Szczecineckiego.

Wszystkim policjantom życzymy wytrwałości i dalszych sukcesów zawodowych.

KPP Szczecinek

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności