logo iszczecinek.pl

Polecamy Dworzec zmieni swoją funkcję. Tanio nie będzie Wypadek na rondzie. Rowerzysta zabrany do szpitala Złodzieje czekolady wpadli w ręce policjanta po służbie Globalnie, lokalnie, solidarnie zaprotestowali przeciwko przemocy wobec kobiet Polecamy

Zabrali im dzieci z powodu ubóstwa?

16.11.2018 10:03
A A A
Zdjęcie do artykułu Zabrali im dzieci z powodu ubóstwa?
fot. Gazeta Szczecinecka

Nie ma tam nadmiernego spożywania alkoholu, przemocy czy też molestowania. Pomimo to Paulina Kadej i jej partner Andrzej Kurek stracili czworo ukochanych dzieci. Zostały odebrane, na razie tymczasowo, decyzją szczecineckiego sądu, ale powody tej decyzji są dość kontrowersyjne.

Oboje twierdzą, że dzieci zabrano im z powodu biedy, a tymczasem najróżniejszego rodzaju patologia wychowuje nadal dużo więcej dzieci w dużo mniejszych mieszkaniach. Dlatego za rodziną Pauliny i Andrzeja wstawiła się też radna miejska z gminy Barwice Monika Tkaczyk. Wstawili się też internauci. Po opublikowaniu przez nas transmisji na żywo, dotychczas obejrzało ją prawie 500 000 osób!

 

Wielu zadeklarowało pomoc, a Natalia Sobczak - liderka rejonu Szlachetnej Paczki - utworzyła zbiórkę pieniędzy. Można znaleźć ją pod tym adresem:

https://zrzutka.pl/wmn36u

Wiele nowych faktów na ten temat, w tym również wyjaśnienia urzędniczek MOPS, w obszernym tekście w Gazecie Szczecineckiej 16.11. Dostępne wyłącznie w wersji papierowej.

- W Gazecie kupon - 15 proc. zniżki na zakupy w salonie łazienkowym Eurostandard!

A poza tym m.in.

- PRAWDZIWY JANUSZ ZE SZCZECINKA! Mówią, że on oszust, a Janusz Pielak 22 mln zł na Słowiankę wykłada… TYLKO U NAS człowiek, który oskarżany jest o oszukiwanie miejscowych hoteli i restauracji, opowiada swoją historię.

- Zborowski WICEBURMISTRZEM BARWIC! Koalicja zawiązana. Sadura wylatuje!

- Makowski DOGADUJE SIĘ z Hajkowiczem! Odchodzący wójt Grzmiącej będzie nowemu wójtowi pomagać!

- WILKI ZNOWU ZAATAKOWAŁY! Tym razem w Łubowie, a w Barwicach strzelać zakazali.

- WIELKA ODNOWA DWORCA PKP. Miasto zarezerwowało na to 7 mln zł

- DWA WŁAMANIA w Szczecinku. Ukradli m.in. biżuterię wartą 25 tys. zł.

- Jak zwykle Mateusz Pielka i jego dział historyczny.

 - Ostatni odcinek książki “Wzgórze Wisielców”.

- Liczne wydarzenia kryminalne i wiadomości lokalne.

- Ponadto wiele innych wydarzeń, interwencji oraz spraw kulturalnych i sportowych, ogłoszenia drobne, program TV i krzyżówka z nagrodą.

Zapraszamy w każdy piątek!

 

- MATERIAŁ PARTNERA -

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności