logo iszczecinek.pl

Polecamy Mama walczy o zdrowie córki - można wspomóc Kolejny atak wilków. Tym razem w Łubowie Zabrali im dzieci z powodu ubóstwa? Najzdolniejsi otrzymali stypendia Burmistrza Oferta pracy dla kierowców kat. C + E, HDS Polecamy

Z pociągu do miasta po błocie. Czy ktoś się tym zajmie?

23.11.2017 20:31
A A A
Zdjęcie do artykułu Z pociągu do miasta po błocie. Czy ktoś się tym zajmie?
fot. iszczecinek.pl

Podróżni korzystający z dworca PKP Szczecinek Chyże zwrócili się do nas z prośbą o interwencję w sprawie drogi przy dworcu. Chodzi o odcinek ul. Kaszubskiej od szczecineckiej obwodnicy do samych torów.

Wszędzie tylko błoto i drogi rozjeżdżone przez pojazdy budowy. Nie ma jak przejść, żeby się nie wybrudzić. Czy ktoś się tym zajmie? –zadaje pytanie nasza Czytelniczka.

Problem pojawił się już jakiś czas temu. Związany jest z budową szczecineckiej obwodnicy. W ostatnich dniach zwiększył się ruch pojazdów budowy, które przyjeżdżają tu po beton. Wszystko przez drogę.

Na miejscu dowiedzieliśmy się od drogowców, że bałagan, który tu panuje spowodowały samochody, które przyjeżdżają od strony ul. Kaszubskiej po beton. Jest to rozwiązanie tymczasowe, które będzie do czasu wybudowania zastępczej drogi wzdłuż torów. Jak zapewniają drogowcy, za kilka dni sytuacja powinna wrócić do normy. Ulica do drogi głównej ma być wysprzątana. 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności