logo iszczecinek.pl

Polecamy Dzieci przyprowadziły rodziców do szkoły Ciężarówka z żywnością zawisła na skarpie Jerzy Hardie-Douglas: Starosta postanowił dalej rządzić w starostwie z PiSem Oferta pracy dla kierowców kat. C + E, HDS Polecamy

Z jadącej betoniarki wylał się beton na jezdnię

16.11.2017 12:15
A A A
Zdjęcie do artykułu Z jadącej betoniarki wylał się beton na jezdnię
fot. Czytelnik

Z samochodu nalężacego do jednej z firm wykonującej prace przy budowie obwodnicy Szczecinka na jezdnię wylała się część zawartości z tak zwanej gruszki. Beton zanieczyścił jezdnię na rondzie przy cmentarzu. Filmik z tego zdarzenia otrzymaliśmy od internauty.

To nie pierwszy taki sygnał jaki otrzymujemy od kierowców, którzy są świadkami jak z jadących pojazdów pracujących głównie przy budowie obwodnicy wysypuje się żwir, a z opon rozrzucane jest na jezdnię błoto.

Kierowcom i kierownikom budów przypominamy, że zgodnie z art. 145 Kodeksu Wykroczeń: Kto zanieczyszcza lub zaśmieca miejsca dostępne dla publiczności, a w szczególności drogę, ulicę, plac, ogród, trawnik lub zieleniec, podlega karze grzywny do 500 złotych albo karze nagany.

reklama

 
Dzieje się coś na Twoich oczach? Byłaś (-eś) świadkiem ciekawego wydarzenia? Masz ciekawe zdjęcie? Daj nam znać! Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo! Przyślij je na adres [email protected] lub pod nr telefonu 781 391 604. Do Twojej dyspozycji jest też nasz profil na Facebooku: facebook.com/iszczecinek

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności