logo iszczecinek.pl

Polecamy W poniedziałek strajk ostrzegawczy kierowców PKS Główna wygrana w Mini Lotto padła w Szczecinku Kolejny pijany kierowca ciężarówki na ulicach Szczecinka. Miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów Polecamy

Wyszła na balkon, a dziecko zatrzasnęło za nią drzwi

06.02.2019 15:29
A A A
Zdjęcie do artykułu Wyszła na balkon, a dziecko zatrzasnęło za nią drzwi

Do niecodziennego zdarzenia doszło około godziny 15, w bloku mieszkalnym przy ul. Kopernika w Szczecinku. Jest to blok za marketem Netto.

Kobieta została zatrzaśnięta na balkonie przez małe dziecko (około dwóch lat). Drzwi od mieszkania były zamknięte. Nikogo więcej w mieszkaniu nie było.

Na miejsce przyjechał podnośnik hydrauliczny. Obecne były OSP Gwda Wielka i 2 zastępy PSP w Szczecinku. Strażacy dzięki podnośnikowi weszli na balkon. Cały czas był kontakt z dzieckiem, które nie płakało. Dziecko stało przy drzwiach balkonowych.

Przystawiono do szyby pluszaka (misia ratownika) żeby zainteresować dziecko klamką. Kilkukrotnie próbowało pociągnąć za klamkę, ale nie dawało rady otworzyć drzwi.

Strażacy chcieli ukończyć akcję bez najmniejszych strat. Wyważenie drzwi było ostatnią możliwością. Wcześniej próbowali wepchnąć któreś z okien. Próbowali też otworzyć drzwi wejściowe do mieszkania, ale nie było opcji otwarcia bez ponoszenia strat. Były to drzwi antywłamaniowe.

Po około pół godzinnej akcji drzwi balkonowe zostały otwarte. Strażakom udało się poinstruować dziecko jak pociągnąć za klamkę. Otworzyło je dziecko. Akcja zakończyła się sukcesem. Nikomu nic się nie stało.

wuwu

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
Komentuj, nie obrażaj! Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności