logo iszczecinek.pl

Polecamy Główna wygrana w Mini Lotto padła w Szczecinku Kolejny pijany kierowca ciężarówki na ulicach Szczecinka. Miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów Chciała kupić warzywa... ze sklepu wyszła z gekonem Dworzec zmieni swoją funkcję. Tanio nie będzie Wypadek na rondzie. Rowerzysta zabrany do szpitala Polecamy

Wysoka pozycja szczecineckiej skarbówki w Rankingu Urzędów Skarbowych

15.05.2018 11:18
A A A
Zdjęcie do artykułu Wysoka pozycja szczecineckiej skarbówki w Rankingu Urzędów Skarbowych
fot. iszczecinek.pl

Znane są już wyniki XIV Rankingu Urzędów Skarbowych. Miło nam poinformować, że szczecinecka skarbówka została wyróżniona w kategorii "Najbardziej efektywny średni urząd skarbowy" zajmując ostatecznie III miejsce w klasyfikacji generalnej średnich urzędów skarbowych. To już trzeci rok wysokich notowań tego urzędu w rankingu.

Laureatów rankingu nagrodzono podczas uroczystej gali, w której uczestniczył Szef KAS Marian Banaś. Ranking został przygotowany pod  patronatem Ministerstwa Finansów.

-To już czternasta edycja Rankingu Urzędów Skarbowych organizowanego przez Dziennik Gazetę Prawną, pod honorowym patronatem Ministerstwa Firmanów ale pierwszy raz we współpracy z Krajową Administracją Skarbową. Tego typu wspólne inicjatywy pokazują otwartość KAS na współpracę z partnerami zewnętrznymi i dążenie do ciągłego podnoszenia jakości naszych działań. Uznanie opiniotwórczych mediów jest dla nas motywacją do dalszej pracy i doskonalenia – powiedział Szef KAS Marian Banaś.

Jak wybierano najlepszych

Autorzy rankingu oceniali izby administracji skarbowej oraz urzędy skarbowe w dwóch kategoriach: efektywność i skuteczność. Urzędy skarbowe klasyfikowano  w czterech grupach: małe urzędy (zatrudniające poniżej 60 pracowników), średnie (do 130 pracowników), duże (powyżej 130 pracowników) oraz wyspecjalizowane (z uwagi na właściwość). W osobnym zestawieniu oceniono izby administracji skarbowej. Przygotowano również klasyfikację generalną uwzględniającą miejsca zajęte przez poszczególne urzędy w obu ocenianych kategoriach.

źródło: kas.gov.pl

 

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności