logo iszczecinek.pl

Polecamy Sprzęt AGD, mniejsze paczki i ... akordeon! Fordem uderzył w drzewo. Był kompletnie pijany Puchar Polski Karate Kyokushin Klub Pentathlon jak duża fala tsunami  ... Laboratorium PODIMED-u wśród najlepszych w kraju Polecamy

Wyrzuciła noworodka przez okno. Ruszył proces

14.11.2018 11:54
A A A
Zdjęcie do artykułu Wyrzuciła noworodka przez okno. Ruszył proces

24-letnia Paula S. resztę życia może spędzić w więzieniu. W październiku 2017 roku, zaraz po porodzie wyrzuciła swojego nowo narodzonego synka przez okno. Chłopiec na skutek odniesionych obrażeń po kilku dniach zmarł w szpitalu.

W sierpniu Prokuratura Okręgowa w Szczecinie skierowała do Sądu Okręgowego w Koszalinie akt oskarżenia przeciwko kobiecie podejrzanej o dokonanie zabójstwa dziecka. Dziś ruszył proces w tej sprawie. Kobieta odpowie za czyn z artykułu 148 kodeksu karnego. Grozi jej od 8 lat do dożywocia.

Śledczy przekonują, że podejrzana działała z zamiarem bezpośrednim pozbawienia życia swojego dziecka. Jak ustalono śmierć chłopca była wynikiem urazów wielonarządowych głowy, klatki piersiowej i jamy brzusznej, których doznał podczas upadku po wyrzuceniu z okna.

Dodajmy, że partnerowi kobiety postawiono zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości środków nielegalnych. Grozi mu 10 lat więzienia. W trakcie porodu miało go nie być w domu.

 

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności