logo iszczecinek.pl

Polecamy Kolejny pirat drogowy stracił prawko Co dalej ze szkołą w Gwdzie Wielkiej? [WIDEO] Piłkarze MKP Szczecinek przygotowują się do rundy wiosennej Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Polecamy

Wyrzuciła noworodka przez okno. Jest akt oskarżenia

29.08.2018 10:54
A A A
Zdjęcie do artykułu Wyrzuciła noworodka przez okno. Jest akt oskarżenia
fot. iszczecinek.pl / archiwum

24-letnia Paula S., która wyrzuciła noworodka przez okno mieszkanka resztę życia może spędzić w więzieniu. Chłopiec po kilku dniach zmarł w szpitalu.

- Prokuratura Okręgowa w Szczecinie skierowała do Sądu Okręgowego w Koszalinie akt oskarżenia przeciwko kobiecie podejrzanej o dokonanie zabójstwa dziecka – poinformowała w poniedziałek Joanna Biranowska-Sochalska z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie portal tvn24.pl.

Kobiecie grozi od 8 lat do dożywocia.

Przypomnijmy. Do tragedii doszło 10 października ubiegłego roku przy ul. Armii Krajowej w Szczecinku. Kobieta miała urodzić dziecko w łazience, a następnie, bezpośrednio po porodzie, wyrzuciła go przez okno na I piętrze. Noworodek nagi leżał pod jednym ze śmietników. Tam został znaleziony przez kobietę, która wraz mężem powiadomili służby ratownicze. Do przyjazdu karetki kobieta próbowała utrzymać dziecko przy życiu. Niemowlę trafiło do szpitala w Szczecinku, a następnie na specjalistyczny oddział do szpitala w Koszalinie. Niestety chłopiec po kilku dniach zmarł.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności