logo iszczecinek.pl

Polecamy Nie będzie już Banku Zachodniego WBK. Zmienia nazwę Kaskaderzy z grupy Flott Cascaders Team wystąpią w Szczecinku! Mamy wejściówki! Krzysztof Berezowski w odpowiedzi na pismo SLD [WIDEO] UTWS w Kronospan - redukcja emisji o 99%! Oferta specjalna w Uzdrowisku Połczyn Polecamy

Wypadek na DK-20. 8 osób w szpitalach

05.08.2018 08:53
A A A
Zdjęcie do artykułu Wypadek na DK-20. 8 osób w szpitalach
fot. Czytelnik

Poważny wypadek na DK-20 pomiędzy Szczecinkiem a Białym Borem. Po zderzeniu busa z vanem w okolicy miejscowości Drzonowo do szpitali zabrano 8 osób.

Z wstępnych ustaleń wynika, że jeden z pojazdów – Opel Zafira – zjechał na zatoczkę przy skrzyżowaniu Dyminek - Dołgie i tam zaparkował. Po chwili w zatrzymany pojazd wjechał z dużą siłą bus marki Renault.

Na chwilę obecną droga jest zablokowana. Trwa ustalanie okoliczności wypadku. Przewidywany czas występowania utrudnień do godz. 11:00. Policja organizuje objazdy.

  AKTUALIZACJA  

Poszkodowani, w tym dwoje dzieci, zostali przewiezieni do szpitali w Koszalinie i Szczecinku. Strażacy, aby wydostać osobę siedzącą z tyłu Opla musieli użyć sprzętu hydraulicznego.

Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Renault mógł zasnąć lub zasłabnąć. Bus jechał z Holandii.

fot. Czytelnik


Dzieje się coś na Twopich oczach? Coś Cię denerwuje lub przeszkadza? Byłaś (-eś) świadkiem ciekawego wydarzenia? Daj nam znać! Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo! Przyślij je na adres [email protected] lub wrzuć nam na facebookafacebook.com/iszczecinek


 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności