logo iszczecinek.pl

Polecamy Zderzenie dwóch samochodów przed kinem [WIDEO] Atak zimy w powiecie szczecineckim Nowy żłobek na 40 miejsc Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Wygraj zabieg karboksyterapii i skorzystaj z promocji do 50%! Zapraszamy do Studia Pielęgnacji Urody Naomi

15.11.2017 14:25
A A A
Zdjęcie do artykułu Wygraj zabieg karboksyterapii i skorzystaj z promocji do 50%! Zapraszamy do Studia Pielęgnacji Urody Naomi
fot. iszczecinek.pl

Szukasz skutecznej metody odmładzania twarzy? Chcesz zredukować cienie i worki  pod oczami oraz zmarszczki?  Do tego chcesz by zabieg był bezpieczny i nieinwazyjny? Karboksyterapia, często nazywana też "bąbelkową drogą do piękna" to zabieg, którego szukasz! 

Karboksyterapia ma szerokie spectrum działania w obszarach, w których wydawać by się mogło, nic już nie można zrobić: redukuje do 90% cienie pod oczami i redukuje zmarszczki o 56%. Wszystko podczas serii bezbolesnych zabiegów, które można wykonać w Studiu Pielęgnacji Urody NAOMI w Szczecinku.

Redukcja cieni pod oczami do 90%! Podczas zabiegu karboskyterapii obszary pod dolnymi powiekami zostają dotelnione co uaktywnia komórki oraz prowadzi do powstania nowych. Dzięki kilku zabiegom karboksyterapii można odzyskać młode i świeże spojrzenie.Okolice oczu rozjaśniają się, a obrzęki zmniejszają.

"Bąbelkowa terapia" zwiększa ilość kolagenu i elastyny w skórze i redukuje zmarszczki o 56%.  Wywołana iniekcją CO2 reakcja zapalna prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu i odnowy komórek  co prowadzi do wygładzenia powierzchni skóry i usunięcia zmarszczek-. Wszystko przekłada się na widoczną poprawę jakości skóry. Dlatego też karboksyterapia doskonale sprawdza się przy regeneracji okolic szyi, dekoltu i dłoni.

Już teraz zapraszamy na jesienną promocję, w której karboksyteraia twarzy jest tańsza nawet do 50%!!! 1 zabieg kosztuje 150 zł - zamiast 200 zł, a 4 zabiegi tylko 400 zł zamiast 800 zł!  Promocja trwa do 5 grudnia! 

Dodatkowo Studio Pielęgnacji Urody Naomi zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest zabieg karboksyterapii! Zasady zabawy są bardzo proste - wystarczy udostępnić post na facebooku, który promuje zabieg karboksyterapi  na profilu Studia Pielęgnacji Urody Naomi w Szczecinku.  Wśród osób, które udostępnią post do 1 grudnia 2017 roku, do godziny 12, zostanie wylosowana osoba, która wygra zabieg karoksyterapii  przeprowadzony w Studiu Pielęgnacji Urody Naomi w Szczecinku.

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Studio Pielęgnacji Urody Naomi w Szczecinku.
2. W konkursie może wziąć udział każdy, kto ma założony profil na portalu Facebook i udostępni post promujący zabieg karboksyterapii  znajdujący się na profilu Studia Pielęgnacji Urody Naomi.
3. Konkurs trwa od 15.11.2017 roku do 01.12.2017 roku. 
4. Nagrodą dla zwycięzcy jest zabieg karboksyterapii przeprowadzonyw Studiu Pielęgnacji Urody Naomi w Szczecinku, który zostanie przeprowadzony w ustalonym przez organizatora konkursu i zwycięzcą terminie.

MATERIAŁ PROMOCYJNY

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności