logo iszczecinek.pl

Polecamy Dzieci z przedszkola Miś posadziły drzewka KredytOK: POŻYCZKI – KREDYTY - UBEZPIECZENIA! W jednym miejscu, w Twoim mieście Dwie młode osoby ranne w wypadku motocykla [WIDEO] Szczecinecczanie.org - chcą być trzecią siłą w mieście Kronodrzewko, czyli ekologia przez zabawę Polecamy

Wyciąg wystartuje 29 kwietnia

06.04.2017 20:51
A A A
Zdjęcie do artykułu Wyciąg wystartuje 29 kwietnia
fot. iszczecinek.pl / archiwum

Niecały miesiąc pozostał do rozpoczęcia sezonu wodniackiego w Szczecinku, a co za tym idzie także do uruchomienia szczecineckiego wyciągu. W ubiegłym roku SzLOT miał z tym niemałe problemy, a jak w tym roku radzi sobie OSIR? O przygotowania do uruchomienia wyciągu zapytaliśmy Macieja Makselona, dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji.

-Wyciąg planujemy uruchomić z końcem kwietnia, początkiem maja, tak, żeby na weekend majowy już wszystko funkcjonowało. Pierwszy miesiąc to jest konserwacja, czyli sprawdzenie czy cała ta maszyneria jest w dobrym stanie, po sezonie zimowym. Obecnie rozpoczęły się prace przygotowawcze, pracuje ekipa konserwatorów. Jesteśmy po rozmowach z Transportowym Dozorem Technicznym, po to aby po zeszłorocznych przygodach z wymianą liny, nie było w tym roku żadnych niespodzianek -mówi nasz rozmówca.

Według wszelkiego prawdopodobieństwa, termin otwarcia wyciągu w tym roku jest niezagrożony, a OSiR, dokłada wszelkich starań, żeby ze wszystkimi pracami zdążyć na czas.

-Staramy się wszystko należycie przygotować. Ustaliliśmy sobie cel, żeby 29 kwietnia wyciąg wystartował i do tego dążymy - dodaje Maciej Makselon. -Dołożymy wszelkich starań, żeby prace konserwacyjne zakończyły się w terminie, i żeby do końca kwietnia zostały przeprowadzone odbiory techniczne. W tej chwili nie ma żadnych zagrożeń, żeby termin przez nas założony był niedotrzymany.

/ES/

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności