logo iszczecinek.pl

Polecamy Co dalej ze szkołą w Gwdzie Wielkiej? [WIDEO] Piłkarze MKP Szczecinek przygotowują się do rundy wiosennej Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Polecamy

Wszędzie błoto! Mieszkańcom puszczają nerwy

13.03.2018 10:05
A A A
Zdjęcie do artykułu Wszędzie błoto! Mieszkańcom puszczają nerwy
fot. Czytelnik / ul. Bugno

Nie ma praktycznie dnia, aby do naszej redakcji nie zgłaszali się mieszkańcy z prośbą o interwencję w sprawie dróg i chodników znajdujących się w pobliżu budowy obwodnicy Szczecinka. Skargi dotyczą głównie ul. Wodociągowej, Leśnej i Bugna. Po ostatnich roztopach część z dróg nie nadaje się do użytku.

-Korzystając z ładnej pogody, postanowiliśmy z żoną wybrać się na spacer z dzieckiem. Chcieliśmy iść na działkę, na ulicy Wodociągowej. Niestety, w żaden sposób nie da się tam dojść od ul. Wodociągowej, droga nie istnieje, wykonawca drogi (nowej obwodnicy) całkowicie zniszczył drogę, ciężko jest tamtędy przejechać samochodem, a co dopiero przejść z wózkiem.

-pisze Czytelnik

Podobna sytuacja jest też na Bugnie. Pracownicy, którzy codziennie korzystają z wyznaczonej przez wykonawcę obwodnicy drogi praktycznie nie mają szans na dojście do pracy w czystych butach. Błoto miejscami sięga kostek.

Sygnały o fatalnych warunkach dla pieszych docierają do wykonawcy. Niestety drogowcy pomimo chęci nie są w stanie przy takiej aurze utrzymać dróg w należytym porządku.

 

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuje nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na [email protected] lub przy użyciu messengera

UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności